Jako para nie dowiedzieliśmy się o sobie nic nowego. Raczej potwierdziliśmy to, co już o sobie wiedzieliśmy: że możemy na siebie liczyć, że jeśli jest przeszkoda do pokonania, to potrafimy się wzajemnie mobilizować. Choć Małgosia lubi sobie czasem pogadać, to nie rezygnuje tak łatwo. Kiedyś śmiałem się z niej podczas gry ze Stasiem i Tadziem w piłkę ręczną w basenie. Jednego z nich prawie utopiła, żeby strzelić bramkę (śmiech). Wtedy powiedziałem: „Małgosia, faktycznie dążysz do celu i masz w sobie coś, co nie pozwala ci przegrywać”. I tak było w „Iron Majdan”.

Doda aresztowana, jest oświadczenie prokuratury

Dorota Rabczewska, znana jako Doda została zatrzymana i doprowadzona przed oblicze organów ścigania. Sprawa ma związek z „zmuszeniem do określonego zachowania” byłego partnera Emila Haidara.

O sprawie pisała już kilka miesięcy temu „Gazeta Finansowa”. Emil Haidar oskarżył w artykule swoją byłą partnerkę oraz jej obecnego chłopaka Emila Stępnia, o wynajęcie gangsterów, którzy mieli rzekomo „uciszyć” Haidara i zmusić go do wycofania spraw sądowych. Jak podaje „Gazeta Finansowa” Rabczewska oraz Stępień są także zamieszani w próbę wymuszenia od Haidara ponad miliona złotych.

Wtedy Doda oraz jej nowy partner zaprzeczali i grozili sprawą sądową, jednak dzisiejsze zatrzymanie stawia pytania, czy szczerze. Wg. portalu pudelek „Dorota dość długo stawiała opór. Mimo że funkcjonariusze pojawili się w jej mieszkaniu o 6:00 nad ranem, udało się ją wyprowadzić dopiero… o 10:00.”

Prokuratura Okręgowa Warszawa Mokotów wydała oświadczenie. Jest w nim mowa m.in. o groźbach (art. kk 191).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ