Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi? „Będzie to ekspresyjna postać”

Nikt nie przyszedł na event Małgorzaty Rozenek? Gwiazda odpowiada!

Małgorzata Rozenek zorganizowała śniadanie prasowe swojego cateringu oraz porcelany. Jednak internauci piszą, że na wydarzenie nie przyszła żadna znana osoba. Jak komentuje to prowadząca „Projekt Lady”?

Nikt nie przyszedł na event Małgorzaty Rozenek? Gwiazda odpowiada!

Małgorzata Rozenek ma wiele pomysłów na siebie – jest nie tylko gwiazdą telewizji, ale również stworzyła kolekcję porcelany, a także otwiera swój catering! Z tej okazji odbyło się śniadanie prasowe, jednak na to wydarzenie nie przyszło wiele osób! Dlaczego? Gwiazda tłumaczy!

„Dziś dzień pełen wrażeń. 😀Rozpoczęłam go od śniadania prasowego mojego cateringu @mrm_food_catering_dietetyczny oraz porcelany Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan, która powstała we współpracy z @sweetlivinghomeinspirations ❤️ Cały event odbył się w przepięknych wnętrzach @sweetlivinghomeinspirations. Założycielki sweet living Kasia i Małgosia wraz z moją ekipą zadbały o każdy szczegół wydarzenia. Pyszne i zdrowe dania, podaliśmy na mojej autorskiej porcelanie Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan.🍽

Przy tworzeniu wydarzenia w szczególności zależało mi na kameralnej atmosferze, dzięki której każdy mógł wziąć udział w naszej debacie na temat zdrowego żywienia moderowanej przez dietetyk Justynę Salamonowicz Gustaw. Zdecydowałam się na organizacje eventu zamkniętego, po to, by nie tracić edukacyjnego celu wydarzenia. Dziękuje Kasiu, Małgosiu, Anito za pomoc w organizacji tego spotkania😘 dziękuje Patrycji, Magdzie i Agacie, że znów miałyśmy okazje się spotkać.

A niektóre portale, proszę: nie piszcie głupot tak łatwych do sprawdzenia. Chyba, że już oficjalnie przestaliście wspierać akcje #stophejt” – napisała Małgorzata Rozenek w swoim oświadczeniu na Instagramie.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Małgorzata Rozenek-Majdan, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59255964

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...