Ania Lewandowska przekazała fantastyczną wiadomość

Ania Lewandowska przekazała fantastyczną wiadomość! Trenerka zaczyna wielkie odliczanie!

Już 24 maja ukaże się kolejna książka Ani Lewandowskiej „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy”. Czym tym razem zaskoczy nas trenerka?

Najlepszy prezent dla dziecka

Ania Lewandowska od dawna interesuje się zdrowiem kobiet w ciąży. Razem z innymi specjalistami prowadzi warsztaty, podczas których udziela wielu wskazówek przyszłym mamom. Teraz temat szczególnie jest jej bliski, gdyż trenerka sama spodziewa się dziecka. Uważa, że najlepszym prezentem na start, jaki może dać swojemu maleństwu, jest zdrowie.

Ania Lewandowska przekazała fantastyczną wiadomość

Żona Roberta Lewandowskiego zdradza, że pomysł napisania książki powstał podczas jednej z wizyt u lekarza. Specjalista prowadzący ciążę był zaskoczony rozległą wiedzą trenerki na temat zdrowego stylu życia, diety i ćwiczeń odpowiednich dla ciężarnych, dlatego zachęcił gwiazdę, aby podzieliła się swoimi obserwacjami. Cenne informacje nie mogły się zmarnować!

„Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” – czego możemy się spodziewać?

W nowym poradniku Ani Lewandowskiej znajdziemy wiele wskazówek dotyczących diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej. Jednak to nie wszystko! Na co jeszcze mogą liczyć młode mamy?

„Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znalazły się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie i po ciąży. Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej.

Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży. Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych.

Dodatkowo książka została ubarwiona przepięknymi fotografiami wykonanymi przez Martę Wojtal.

Droga Mamo, mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny” – czytamy na blogu Anny Lewandowskiej.

https://www.instagram.com/p/BTQ7M9hF8_W/?taken-by=annalewandowskahpba

Kupicie książkę? Premiera już w maju!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ