Gdzie oświadczył się mąż Barbarze Kurdej-Szatan

Gdzie oświadczył się mąż Barbarze Kurdej-Szatan? To było zaskakujące!

Barbara Kurdej-Szatan jest szczęśliwą mężatką. Aktorka kilka lat temu wzięła ślub z Rafałem Szatanem. Para ma pięcioletnią córeczkę Hanię i planuje również drugie dziecko. Jak wyglądały oświadczyny ukochanego aktorki? Małżeństwo uchyla rąbka tajemnicy!

Gdzie oświadczył się mąż Barbarze Kurdej-Szatan?

Para poznała się podczas prób do musicalu „Hair”, w którym oboje brali udział. Ostatecznie wystąpił w nim tylko Rafał, gdyż aktorka miała inne zobowiązania zawodowe. Prowadząca „Kocham Cię, Polsko” pochodzi z Opola, a jej ukochany z Lublina. Ich kontakt się urwał. Odnowili go na jednym z portali społecznościowych. Ich pierwsza randka odbyła się we wrocławskim aquaparku! Chcieli się spotkać w połowie drogi, a oboje lubią pływać. Dlatego właśnie zdecydowali się na basen. Ich zaręczyny po pięciu miesiącach znajomości również były zaskakujące!

– Oboje uwielbiamy narty, więc wpadłem na pomysł, żeby zapytać w górach, czy zostanie moją żoną. Wtedy jeszcze jeździłem wolniej od niej, więc nie mogłem jej na tym stoku dogonić. Wołałem: „Baśka! Czekaj! Zatrzymaj się na moment” – mówił Rafał Szatan.

Niezapomniane chwile

Aktorka przyjęła oświadczyny od razu. Takim obrotem sprawy najbardziej zaskoczeni byli rodzice. Zastanawiali się, czy narzeczeni nie znają się zbyt krótko.

„Wyjąłem pierścionek. Serce mi waliło. Co odpowie? Ale zgodziła się od razu. Potem zjechaliśmy na grzane wino. I kupiliśmy kwiaty. Trzeba było oznajmić nowinę rodzicom. Rodzice byli bardzo zaskoczeni. Trudno im się dziwić. Narzeczeni znali się dopiero pięć miesięcy’’ – wspomina mężczyzna.

Kobieta musi wiedzieć, że jest ważna

„Oboje dojrzeliśmy do poważnego związku. Do założenia rodziny. Czasami lepiej szybciej, niż ciągnąć latami. Niektóre moje przyjaciółki do tej pory czekają, aż facet im się oświadczy. Kobieta czasem potrzebuje takiego zapewnienia, że jest ważna’’ – mówi prowadząca program „Kocham Cię, Polsko”.

Poświęcone :))) a u Was?? :)) spokojnych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych WSZYSTKIM! 🙂

A post shared by Rafał Szatan (@rafalszatan_official) on

Czy też chcielibyście zaręczyć się w górach na nartach? A może wolicie inne miejsca?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kurdejszatan oraz www.instagram.com/rafalszatan_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...