Jak wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”

Jak wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”? Takiego nagrania nikt się nie spodziewał!

Magda Gessler program „Kuchenne rewolucje” nagrywa już osiem lat. Program cały czas ma dużą oglądalność, a słynna restauratorka jest idolką wielu osób. Gwiazda pokazała nagranie, na którym widać kulisy programu!

Jak wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”? Takiego nagrania nikt się nie spodziewał!

„Kuchenne rewolucje” cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, a Magda Gessler ma liczne grono fanów. Gwiazda właśnie pokazała nagranie jednej ze scen do jej programu!

Restauratorka swobodnie wypowiada się przed kamerami, a za nią… tłum ludzi. Zobaczcie sami, jak to wszystko wygląda!

To środa … dzis ….. początek nagrania Szczecin …, czasami początek prostego nagrania wcale nie jest taki krótki i łatwy : przyczyny sa różne 🙂 klakson .,, lampa błyskowa , itd Besos… Magda Gessler

Opublikowany przez Magda Gessler na 14 marca 2018

Królowa stacji TVN

Edward Miszczak uważa, że Magda Gessler jest królową stacji, gdyż “Kuchenne rewolucje” nadawane są od ośmiu lat, a wciąż mają ogromną widownię.

„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…” – mówił kilka miesięcy temu Edward Miszczak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Czy udział w “Kuchennych rewolucjach” jest płatny? 

W internecie często pojawiają się plotki, że udział w programie jest płatny. Nic bardziej mylnego! Magda Gessler wielokrotnie dementowała błędne informacje.

“Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi płotami koniec ‼‼‼🌶🌶🌶🌶Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w Kuchennych rewolucjach jest płatny chcę to zdementować! Poraz setny ‼‼‼‼‼ Dosyć spekulacji na ten temat po przez plotkarskie sensacyjne portale gdzie bad news is good news 🌶Dla uczciwości, jasności myśli! Za nami 200 odcinek i znowu pojawiła się fala pytań kto płaci? Kto ponosi koszty udziału w programie? ….Odpowiadam – udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci którzy nie wierzą niech się zgłoszą. Reguły są od poczatku takie same” – napisała Magda Gessler na fanpage.

———————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Magda Gessler

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1567 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zaczął się proces syna Olbrychskiego. Rafał O. przyznał się do winy

We wtorek w warszawskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces Rafała O w sprawie grożenia siekierą i...