8 sposobów na kaca

Nudności, rozdrażnienie, ból głowy, suchość w ustach… To najgorsze co może nas spotkać po całonocnej zabawie. Jeżeli chcesz się szybko pozbyć kaca i ponownie sprawnie funkcjonować, wypróbuj osiem niezastąpionych sposobów na pozbycie się go!

Fot: huffingtonpost.com

1.Weź zimny prysznic! Pobudzisz ciało i umysł do życia.

2.Pij dużo wody. Alkohol odwadnia organizm, dlatego najlepszym sposobem na złe samopoczucie po szalonej nocy będzie dostarczenie mu odpowiedniej ilości wody.

3.Mięta i rumianek pomogą pozbyć się mdłości. Zaparz świeże zioła, a po paru łykach poczujesz się lepiej.

4.Zjedz coś lekkostrawnego. Zatruty organizm potrzebuje składników odżywczych, dlatego szybciej wrócisz do formy, jeżeli Twój żołądek nie będzie pusty.

5.Szklanka piwa pomoże zwalczyć kaca. Mała dawka alkoholu pozwoli organizmowi szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

6.Wyjdź z domu. Zwiększona ilość tlenu sprawi, iż pozbędziesz się bólu głowy.

7.Przełam się i… ćwicz! Chociaż to ostatni z pomysłów, który przyjdzie nam do głowy na kacu, jest jednym z lepszych na zwalczenie skutków przepicia. Intensywne ćwiczenia sprawią, że wraz z potem pozbędziemy się z organizmu toksyn.

8.Nie przesadzaj z lekami! Możesz zażyć Ibuprofen, ale nie zażywaj Paracetamolu! Stosowany po zażyciu dużej dawki alkoholu może doprowadzić do uszkodzenia wątroby.

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ