Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka o swoim brzuchu!

Magda Mołek zachwyca sylwetką po ciąży. Jak ona to zrobiła?

Magda Mołek niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziennikarka już po kilku miesiącach wróciła do pracy. Zachwyciła perfekcyjną sylwetką. Jak jej się to udało? Gwiazda zdradza swój sposób na sukces!

Magda Mołek zachwyca sylwetką po ciąży. Jak ona to zrobiła?

Magda Mołek w styczniu tego roku ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Radosna nowina zaskoczyła wielu jej fanów. Internauci gratulowali gwieździe i życzyli jej oraz dziecku dużo zdrowia.

“Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie ❤?❤ Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie… Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe ??⭐ Niezmiennie, do zobaczenia jutro o 8:00 w @dziendobrytvn” – napisała dziennikarka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BkDgwnSgfmR/?taken-by=magda_molek

W pracy przez kilka miesięcy dziennikarkę zastępowały koleżanki. Jednak już po kilku miesiącach Magda Mołek wróciła do telewizji. Zachwyciła widzów świetną sylwetką. Jak ona to robi? Dziennikarka przyznała, że ma dobre geny. Zwraca również uwagę na zdrowe odżywianie, jednak przestrzeganie dobrego jadłospisu nie jest okupione wysiłkiem. Na promienny wygląd ma też duży wpływ macierzyństwo. 

„U nas to rodzinne, więc po pierwsze geny. Po drugie jednak rozsądek i kontrolowanie zawartości talerza. Od wielu lat dbam o to, co jem i już nie jest to okupione wyrzeczeniami, czy wielkim wysiłkiem. Poza tym to, co się ostatnio dzieje w moim życiu daje mi tyle czystej radości, miłości, spełnienia – to recepta na dobre samopoczucie” – wyznała Magdalena Mołek w rozmowie z Super Expressem.

Macierzyństwo daje w kość, ale…

Magda Mołek bywa zmęczona macierzyństwem, ale jednocześnie bardzo się w nim spełnia. Gwiazda podkreśla, że dzieci dostarczają mnóstwo wzruszeń oraz ogrom radości i zadowolenia, które rekompensują niedogodności np. nieprzespane noce.

„Każda mama to potwierdzi: macierzyństwo daje w kość, ale dostarcza tylu wzruszeń, czystej radości i szczęścia, że szybko zapominasz o tym, że np. od miesięcy nie przespałaś ani jednej nocy” – mówiła dziennikarka.

https://www.instagram.com/p/Bj-cpXGgnpk/?taken-by=magda_molek

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ