Big Brother 2: Niebawem wielki finał – kto, kiedy, gdzie?

Finał coraz bliżej!

Podczas niedzielnego „Big Brother 2 – Arena” karty zostały odkryte, dowiedzieliśmy się wówczas kogo zobaczymy w finale 2. edycji „Big Brothera 2019” w TVN7. Wiktor Stadniczenko, Martyna Lewandowska, oraz Kamil Lemieszewski – to szczęśliwcy, którzy wciąż mają szansę na zwycięstwo.

Big Brother 2: Wiktor, Martyna oraz Kamil w wielkim finale:

Podczas niedzielnego wydania „Big Brother 2 – Arena” zostali wyłonieni finaliści 2. edycji „Big Brothera” w TVN7. Należą do nich: Wiktor Stadniczenko, Martyna Lewandowska oraz Kamil Lemieszewski. To już za tydzień dowiemy się kto z tej trójki zostanie zwycięzcą tego popularnego reality show, zdobywając tym samym główną nagrodę pieniężną.

Za pośrednictwem widzów, to Wiktor zdobył złoty bilet, który zagwarantował uczestnikowi miejsce w finałowej trójce. Szczęście uśmiechnęło się również do młodej Martyny. Drogą eliminacji trzecie miejsce w finale zdobył Kamil Lemieszewski. Zwyciężył on z Malwiną, oraz Sandrą i Kamil. Decyzją widzów z domem Wielkiego Brata pożegnała się, kontrowersyjna ostatnio Malwina Ha. 

Ku zaskoczeniu wszystkich, również Sandra Mendelowska, straciła szansę na wejście do finału. Została ona wyeliminowana przez ankietę na Instastory. Decyzją widzów, 22-latka, która do Domu Wielkiego Brata dołączyła dopiero trzy tygodnie temu, nie powinna mieć szans na zwycięstwo, które należy się uczestnikom o znacznie dłuższym stażu.

Malwina Ha i Sandra Mendelowska odpadły tuż przed samym finałem:

28-letni Malwina Ha mieszka w Pruszkowie. Jest fashionistką oraz fotomodelką. W podwarszawskim Raszynie prowadzi lokal z karaoke. Dziewczyna w połowie jest Wietnamką. Zawdzięcza temu dosyć specyficzne nazwisko, jak i swoją egzotyczną urodę. Malwina w programie od samego początku głosiła, że identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Według niej Azjaci są bardziej pracowici, gościnni oraz tolerancyjni. Jak na Azjatkę przystało – dziewczyna wyznaje buddyzm. Jest mamą dwójki dzieci, o czym często wspominała na wizji. Ma córkę Zuzię oraz syna Kubę. Dziewczyna nawiązała dosyć bliską relację z Wiktorem. I chyba właśnie tym zraziła do siebie widzów. Oskarżano ją o romans. Właśnie dlatego Malwina tłumaczyła się przed dziewczyną Wiktora – Esther. Była dosyć kontrowersyjna – mówiła to co myślała, obgadując przy tym innych uczestników, czy policzkując Wiktora, czym wywołała skandal. Wcześniej skandal wywołał incydent z Mateuszem Sławińskim, który zdarł z dziewczyny bluzkę, a następnie ją obmacywał w sypialni. Należy dodać, że dziewczynie wówczas „urwał się film”. 

Sandra Mendelowska z kolei ma 22 lata. Dziewczyna pochodzi z Krosna. Jej pasja to sport – studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Jej specjalizacja to „trener personalny”. Ponadto uprawia fitness, trenuje pływanie oraz bieganie. Na oficjalnym, instagramowym profilu lubi chwalić się zdjęciami wysportowanej sylwetki. Dziewczyna ma wzrost modelki (180 cm), oraz ponętne kształty. a do tego wzrostem modelki. Sandra jest singielką, czekając wciąż na kogoś naprawdę wyjątkowego, komu odda swoje serce.

Jak potoczy się dalsza kariera obu dziewczyn? Zapewne będziemy obserwować. Tymczasem jednak, bardziej intersujące są inne pytania:

kiedy finał, i kto będzie zwycięzcą drugiej edycji Big Brothera?

Do końca programu został zaledwie tydzień. Big Brother 2 swój początek miał w piątek – 13 września 2019 roku. Program klasycznie, miał trwać 3 miesiące – 90 dni. W związku z czym finał Big Brothera 2 przypada na połowę grudnia.

Gdzie, kiedy i o której oglądać finał Big Brother 2?

Finał Big Brothera 2 zaplanowany jest na niedzielę – 15 grudnia 2019 roku. Ostatni odcinek na żywo, klasycznie będziemy mogli oglądać w TVN7 o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki natomiast są dostępne na platformie Player.pl. Również tam znajdziemy dodatkowe materiały, nie emitowane na antenie.

Kto powinien wygrać Big Brothera 2?

Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko, czy Martyna Lewandowska?

Nagroda?

Najprawdopodobniej w 2. edycji Big Brothera nagroda będzie taka sama, jak w przypadku pierwszej edycji. W poprzednich edycjach Big Brothera nagrodą za zwycięstwo w programie było aż 500 000 zł.

Komu kibicujecie? Ja jestem mocno za Wiktorem, ewentualnie Kamilem. I właśnie za nich trzymam kciuki! Wszystko okaże się już w najbliższą niedziele!

Foto: Screen Instagram.

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ