Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa: Mój mąż na mnie krzyczy! Przeczytajcie, dlaczego!

Joanna Krupa ostatnio przyznała, że jej mąż na nią krzyczy. Przeczytajcie, z jakiego powodu Romain Zago denerwuje się na modelkę! Czy mężczyzna ma powody do niepokoju?

Małe grzeszki zdarzają się każdemu

Modelka Joanna Krupa (37 l.) bardzo dba os swoje ciało, regularnie korzysta z usług salonów kosmetycznych, które pozwolą jej zachować ładną skórę na dłużej. Chętnie też poddaje się różnym masażom oraz nowym zabiegom, które sprawią, że modelka będzie wyglądała jeszcze lepiej. Ostatnio Krupa zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, że jest podłączona do maszyny, która wyszczupla ciało! Gwiazda programu „Top Model” nie unika także aktywności fizycznej, gdyż wie, że uprawianie sportu jest niezbędne do utrzymania ładnej sylwetki. Ma również trenera personalnego, który koryguje błędy i motywuje ją do dalszej pracy. Joanna Krupa z całych sił stara się być fit, ale również ją dopadają różne pokusy, z którymi trudno walczyć…

Instagram/joannakrupa

Mąż na mnie krzyczy

Modelka przyznała, że zdarza jej się od czasu do czasu zdarzają jej się odstępstwa od diety. Rzadko sięga po fast foody, ale zdarza jej się zjeść coś słodkiego. Nie robi tego jednak zbyt często, bo…jej mąż na nią krzyczy!

„Był czas, kiedy jadłam dużo więcej słodyczy, ale mój mąż krzyczy na mnie i mówi, jak bardzo niezdrowe są słodycze. Raz na jakiś czas, kiedy mam ochotę, to sobie jem” – powiedziała Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka szczególnie lubi lodowe przysmaki, czekoladę, torty o smaku truskawkowym oraz czekoladowym.

My również uważamy, że raz na jakiś czas można sobie pozwolić na słodką przyjemność, a taką przekąskę można potraktować jako tzw. „cheat meal”, czyli wysokokaloryczny posiłek, który nie zniszczy naszych starań o zgrabną sylwetkę! Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach, zawarłyśmy je w artykule Cheat meal, czyli posiłek oszukiwany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ