Joanna Górska: Widzieliście kiedyś coś piękniejszego

Joanna Górska wraca do zdrowia! Czego życzyła na nowy rok?

Joanna Górska ma za sobą trudny rok. Kilka miesięcy temu lekarze wykryli, że dziennikarka ma nowotwór. Obecnie gwiazda przechodzi chemioterapię.

Joanna Górska wraca do zdrowia! Czego życzyła na nowy rok?

Joanna Górska w październiku na Facebooku zdradziła, że ma raka piersi. Dziennikarka opublikowała też zdjęcie w peruce oraz zdradziła, że trudno było jej się pogodzić z utratą włosów. Kosztowało ją to wiele emocji  łez. Jednak jak już było po wszystkim, to na jej twarzy pojawił się uśmiech. Gwiazda cieszy się, że jej choroba zmotywowała fanów do zrobienia badań. Niestety okazało się, że nie u wszystkich osób wynik był pomyślny… 

„Niech to będzie dobry rok.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich ??” – napisała dziennikarka pod zdjęciem.

https://www.facebook.com/jgoralka/photos/a.723246231154712.1073741829.722562601223075/1298357213643608/?type=3&theater

Życzenia dziennikarki spotkały się z dużym odzewem internautów.

„Ale hotka !!! walcz i wygraj ps. jest pani zachwycająco piękna ❤️❤️?„,

„My ogolone jesteśmy piękne …zdrowia p. Joasiu nie poddajemy się nigdy w życiu…”,

„Dużo sił do walki życzę…..Piekna z Pani kobietka także proszę walczyć bo chcemy Panią oglądać w Wydarzeniach ?”,

„Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok!! ?? 
Dużo zdrówka, pozytywnego myślenia a wszystko na pewno się uda. Jestem z Panią, proszę się nie poddawać ???” – pisali fani.

Dzięki niej życie nabiera kolorów 

A jak wygląda codzienność dziennikarki? Joanna Górska wróciła już do pracy. Dziennikarka zdradziła, jak od dłuższego czasu wyglądają jej środy. Najpierw praca, a potem chemioterapia. Zdradziła, że na oddziale spotyka wyjątkową pacjentkę. 

„Środa od kilku tygodni wygląda tak samo ????? Program… a po pracy chemia. Na oddziale były tłumy, kumulacja świątecznych i poświątecznych kursów. Przedstawiam Kobietę Niesamowitą ❤ Chodzący optymizm. @kobieta_rak.ieta Dzięki niej życie na chemii nabiera kolorów, jest wesoło. Ola chemioterapię skończyła w czerwcu, czuje się świetnie, funkcjonuje normalnie. Jeszcze rekonstrukcja i będzie mega. A … i już trzy razy była u fryzjera ? Można? Można! Dziad dobity, oby nie wrócił  ? choć strach pewnie będzie do końca życia. Miłego dnia ?” – napisała dziennikarka.

Życzymy nie tylko miłego dnia, ale również całego roku! 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Joanna Górska

1 KOMENTARZ

  1. Moja mama ma raka nerki z przezutami…lekarze nie chca Jej leczyc..zaczelysmy same leczenie ekstraktami konopnymi CBD +CBDA 6% kupionymi na konopiafarmacja pl …czekamy na efekty…na pewno poprawil sie Jej apetyt…na pewno jest silniejsza i bardziej chetna do zycia…takiej checi Jej bardzo brakowalo…na pewno Ja nic nie boli…czasem jakies delikatne kolki ktore same ustepuja….Wierze w te ekstrakty i mame…na pewno damy rade..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ