Joanna Górska: Widzieliście kiedyś coś piękniejszego

Joanna Górska walczy z nowotworem! Jak wspierają ją koledzy z Polsatu?

Joanna Górska od kilku miesięcy walczy z chorobą nowotworową. Dziennikarka na dłuższy czas zniknęła ze stacji Polsat News. Obecnie przechodzi chemioterapię, ale już wróciła do pracy w niepełnym wymiarze godzin. Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie swoich kolegów i koleżanek ze stacji!

Joanna Górska walczy z nowotworem! Jak wspierają ją koledzy z Polsatu?

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, w październiku wyznała, dlaczego od dłuższego czasu nie możemy jej zobaczyć na antenie. Okazało się, że walczy z chorobą nowotworową.

„Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia” – napisała dziennikarka na Facebooku.

Zdradziła, że przechodzi chemioterapię. Pokazała też swoją perukę. Niedawno wróciła do pracy w niepełnym wymiarze godzin. Jej koledzy i koleżanki ze stacji wspierają ją w walce z nowotworem. Małe gesty bardzo się liczą!

 „Czasem wystarczy mały gest. Od kilku lat Asia startowała w biegach, z których dochód zasilał Centrum Onkologii. Ostatnio była zbyt słaba, więc jej drużyna biegła, a my sobie szłyśmy powoli, za rękę” – opowiedziała dziennikarka Agnieszka Gozdyra w rozmowie z Tele Tygodniem.

Nigdy nie wiesz, jak jesteś silny

Joanna Górska obecnie przechodzi chemioterapię. Dziennikarka nie poddaje się i walczy ze swoim przeciwnikiem. Tak trzymać!

„Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz – Bob Marley

#chemioterapy #7/16 #breastcancer #cancersurvivor #staystrong #badajcycki #onsilnyjasilniejsza #hope #? – napisała gwiazda na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BblxaqAFPZC/?hl=pl&taken-by=joanna__gorska

https://www.instagram.com/p/BarJWzOlT9h/?hl=pl&taken-by=joanna__gorska

Joanna Górska pokazała też swoje zdjęcie w peruce. Wyznała, że utrata włosów była dla niej bardzo trudnym doświadczeniem. Pisała, że podczas przymierzania kolejnych peruk pojawiły się emocje i łzy, ale w końcu wybrała odpowiednią. 🙂

https://www.facebook.com/jgoralka/photos/a.723246231154712.1073741829.722562601223075/1257277331084930/?type=3


Źródło zdjęć: www.instagram.com/joanna__gorska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ