Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Ania Lewandowska o drugiej ciąży! Ma już dość plotek?

Od kilku tygodni fani Ani Lewandowskiej zastanawiają się, czy gwiazda jest w ciąży. Niedawno ukochana piłkarza pokazała się w luźnej sukience, a także mówiła, że nie ma siły na trening. Teraz sportsmenka przerwała milczenie. Już wszystko jasne!

Ania Lewandowska o drugiej ciąży! Ma dość plotek?

Ania Lewandowska wiele razy mówiła, że bardzo chce, aby Klara miała rodzeństwo. Jest pewna, że wraz z mężem znajdzie czas na wychowywanie dwóch pociech. Trenerka jednocześnie prowadzi kilka projektów, ale zawsze znajduje czas dla rodziny.

Ostatnio na imprezie pojawiła się w luźnej czerwonej sukience. Zdradziła również, że jest zmęczona i nie ma sił na trening.

„Dzisiaj to nie jest mój dzień. Zrobiłam trening regeneracyjny, bo jestem zmęczona po wczorajszych aktywnościach w samolocie i pędzie. Dzisiaj odpoczywam, mam nadzieję, że wy potrenujecie i zrobicie dobry trening za mnie” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Nie podsycam plotek

Lawin spekulacji ruszyła.  Fani zastanawiali się, czy trenerka spodziewa się drugiego dziecka. Pod każdym nowym zdjęciem gwiazdy powtarza się ten temat. W końcu żona Roberta Lewandowskiego postanowiła rozprawić się z plotkami.

„Nie wierzę w to co, czytam… Czy już naprawdę nie można nosić ani oversizowych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa? – odpowiedziała fance. Kochana, ale spójrz z drugiej strony, Was jest tysiące, a ja 1… Jeśli w co drugim poście ktoś sugeruje w komentarzach, że jestem w ciąży, a w mediach mniej więcej, co tydzień… Ah, bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa… Do głowy by mi nie przyszło, że zdjęcie z bratem to oznaką podsycania plotek. Nigdy tego nie robiłam i nie robię” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....