Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Ania Lewandowska o drugiej ciąży! Ma już dość plotek?

Od kilku tygodni fani Ani Lewandowskiej zastanawiają się, czy gwiazda jest w ciąży. Niedawno ukochana piłkarza pokazała się w luźnej sukience, a także mówiła, że nie ma siły na trening. Teraz sportsmenka przerwała milczenie. Już wszystko jasne!

Ania Lewandowska o drugiej ciąży! Ma dość plotek?

Ania Lewandowska wiele razy mówiła, że bardzo chce, aby Klara miała rodzeństwo. Jest pewna, że wraz z mężem znajdzie czas na wychowywanie dwóch pociech. Trenerka jednocześnie prowadzi kilka projektów, ale zawsze znajduje czas dla rodziny.

Ostatnio na imprezie pojawiła się w luźnej czerwonej sukience. Zdradziła również, że jest zmęczona i nie ma sił na trening.

„Dzisiaj to nie jest mój dzień. Zrobiłam trening regeneracyjny, bo jestem zmęczona po wczorajszych aktywnościach w samolocie i pędzie. Dzisiaj odpoczywam, mam nadzieję, że wy potrenujecie i zrobicie dobry trening za mnie” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BrJedNchWxZ/

Nie podsycam plotek

Lawin spekulacji ruszyła.  Fani zastanawiali się, czy trenerka spodziewa się drugiego dziecka. Pod każdym nowym zdjęciem gwiazdy powtarza się ten temat. W końcu żona Roberta Lewandowskiego postanowiła rozprawić się z plotkami.

„Nie wierzę w to co, czytam… Czy już naprawdę nie można nosić ani oversizowych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa? – odpowiedziała fance. Kochana, ale spójrz z drugiej strony, Was jest tysiące, a ja 1… Jeśli w co drugim poście ktoś sugeruje w komentarzach, że jestem w ciąży, a w mediach mniej więcej, co tydzień… Ah, bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa… Do głowy by mi nie przyszło, że zdjęcie z bratem to oznaką podsycania plotek. Nigdy tego nie robiłam i nie robię” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ