Jak Ania Lewandowska zareaguje, gdy Robert zje kebab? Tego się nie spodziewacie!

Jak Ania Lewandowska zareaguje, gdy Robert zje kebab? Tego się nie spodziewacie!

Ania Lewandowska była gościem „Pytania na śniadanie”. W programie opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu córki, jakim dzieckiem jest Klara… oraz jak zareaguje, gdy Robert zje kebab. Będziecie zdziwieni!

To jest w życiu ważne

Ania Lewandowska w „Pytaniu na śniadanie” zdradza, że bardzo dużo czasu spędza z córką. Chce pokazać, że macierzyństwo nie przekreśla samorozwoju, pracy zawodowej czy podróży. Zdradziła, że Klarę zabiera też na treningi! Chce również zaszczepić w dziewczynce miłość do sportu.

– Każda kobieta ma potencjał, każda kobieta ma motywację, każda kobieta ma marzenia. Staram się pokazać, że można pogodzić pracę, podróże, tworzenie własnej firmy z dzieckiem. Ja nie ukrywam, że z moją Klarunią razem ćwiczymy. To są fajne rzeczy, bo od samego początku staram się moją córeczkę uświadamiać, jak te aspekty są ważne w naszym życiu – mówiła trenerka w rozmowie z PnŚ.

Jak Ania Lewandowska zareaguje, gdy Robert zje kebab? Tego się nie spodziewacie!

Dla Ani Lewandowskiej bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie. Czy Robert Lewandowski również  przestrzega zdrowej diety? Tak, gdyż ma świadomość ogromnego jej wpływu na cały organizm. A co się stanie, gdy żona złapie go na jedzeniu kebabu? 😉

– Często w wywiadach ktoś mi zadaje pytanie „musisz tak Roberta czasami zmusić, a co jak on zje schabowego?” Nie muszę zmuszać, bo Robert jest na tyle świadomym sportowcem, nie muszę go do niczego namawiać. Nie ma u nas czegoś takiego, co będzie, jak ja go złapię, jak on je kebab. Jeśli to będzie kebab zrobiony przez mnie to dopilnuję, żeby go zjadł do końca. Jesteśmy zdyscyplinowani. Wspieramy się, to jest siła Lewandowskich – mówiła Anna Lewandowska.

Jak spędzą święta Bożego Narodzenia?

To będzie pierwsze Boże Narodzenie Klary Lewandowskiej! Jak rodzina spędzi zbliżające się święta? Okazuje się, że wszystkie świąteczne potrawy przygotowuje Ania! Myślicie, że będzie ich aż 12? 🙂

„Tak jak zawsze tradycyjnie i rodzinnie. Święta w tym roku, jak i rok temu, jak dwa lata temu i trzy lata temu, przygotowuje ja. Wszystko gotuje, jest zdrowo, jest smacznie. Na trzy dni zamykamy się z rodziną i w tym roku będzie to debiut Klary” –zdradziła Ania Lewandowska.

A co dzisiaj proponuje gwiazda? Mus z dyni z masłem migdałowym i owocami! Mniam, mniam. 😉

https://www.instagram.com/p/BbtbndvlVi5/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ