Kliement2

Jan Kliement i Lenka wzięli ślub! Klaudia Halejcio namieszała podczas uroczystości?

Popularny tancerz Jan Kliement i Lenka Tvrzova w ostatnią sobotę wzięli ślub! Zobaczcie pierwsze zdjęcia pary młodej, które Klaudia Halejcio wrzuciła do sieci! Myślicie, że aktorka miała dobry pomysł, publikując w Internecie fotografie z wesela nowożeńców?

Co to była za ślub!

Jan Kliement i Lenka Tvrzova w ostatnią sobotę (04.06) wzięli ślub! Uroczystość odbyła się 4 czerwca w Ostrawie w Czechach, z których pochodzą młodzi.

Burzliwy związek

Para zna się już od 7 lat. W tym czasie w ich związku pojawiały się różne kryzysy, jednak wszystkie udało im się zażegnać. W końcu Jan Kliement poprosił Lenkę o rękę w styczniu 2015 roku, a teraz nadszedł czas na wymarzony ślub!

Pierwsze zdjęcia

O ceromonii dowiedzieliśmy się od Agustina Egurroli, który opublikował na Instagramie zdjęcie z uroczystości. Zobaczcie!

Kliement2

Pod fotografią napisał: „Lenka…Janek!!!!!!!! Niech żyje Młoda Para!!!!!!”

Również Rafał Maserak złożył życzenia: „Co to był za ślub! Lenko, Janku kochajcie się!”

Klaudia Halejcio namieszała podczas uroczystości?

Klaudia Halejcio razem ze swoim partnerem Tomaszem Barański również pojawiła się na ślubie i weselu. Aktorka opublikowała na Snapchacie zdjęcia z pierwszego tańca nowożeńców, na których widzimy, jaką sukienkę miała Lenka. Kreację zaprojektowała Viola Piekut. Fani jednak zastanawiają się, czy Halejcio nie poszła o krok za daleko publikując tak „intymne” zdjęcia Jana Kliementa i Lenki Tvrzova. A Wy jak sądzicie?

Kliement55

 

                                         

ZOSTAW ODPOWIEDŹ