Kasia Tusk

Jak wygląda życie Kasi Tusk? Blogerka uchyla rąbka tajemnicy!

Kasia Tusk w styczniu tego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Choć gwiazda nie często dzieli się swoim życiem prywatnym, to ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy. Co u niej słychać?

Kasia Tusk od lat z powodzeniem prowadzi blog makelifeeasier, na którym pokazuje swój sposób na modę. Interesuje się również dekoracją wnętrz oraz propaguje slow life. Na początku roku wraz z mężem Stanisławem Cudnym powitała na świecie pierwsze dziecko. Córeczka ma już kilka miesięcy, więc nic dziwnego, że blogerka nie narzeka na brak zajęć.

„Wstałam dziś bardzo wcześnie. A gdy realizację planu dnia zaczynasz od 5.00 to o 10.00 myślisz już o obiedzie ? Korzystam z nadrobionych o świcie minut jak się da – znalazłam też chwilę aby w końcu rozpakować paczkę, na którą czekałam” – napisała ostatnio Kasia Tusk na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/ByCdtnniAdv/

Życie młodej mamy nie jest łatwe, a tym bardziej blogerki, która regularnie chce mieć kontakt ze swoimi fanami. Jedno trzeba przyznać, Kasia Tusk ma fenomenalną figurę!

 Gwiazda opiekuje się córką, jednak pisze, że codzienny spokój jest lepszy od szalonych przygód. Oby tak dalej!

https://www.instagram.com/p/ByDxPUcC_oT/

https://www.instagram.com/p/Bx-LdcJCed5/

„Gdy codzienność staje się lepsza niż szalone przygody… A skoro już mowa o codzienności – na blogu kilkadziesiąt zdjęć z minionego miesiąca. Żegnam maj z uśmiechem i masą nowych wspomnień” – czytamy na Instagramie Kasi.

Fani blogerki są zachwycenie jej wysmakowanymi zdjęciami. 

„Pięknie obrazujesz to co Cię otacza i chwile, które przeżywasz. Lubię też Twoją niewymuszoną lekkość opowiadania nam o tym. ?”,

„Uwielbiam.. Zachwycam się każdym kadrem z osobna” – piszą internauci.

A jak wam podobają się fotografie Kasi Tusk? 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ