Jakub Żulczyk i nowa książka – kilka zaskakujących szczegółów

Czym tym razem nas zaskoczy ten autor?

Fot. Pexels

Już za chwile na półki w księgarniach ma trafić nowa książka Jakuba Żulczyka o tytule “Czarne słońce”.

“Okrutna, wywrotowa, „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości.” Mogliśmy przeczytać na fanpage’u u autora.

Niedawno minęły dwa lata od premiery ostatniej książki Jakuba – “Wzgórze psów”. Teraz wyczekujemy na kolejne wydawnictwo Żulczyka. Co wiadomo o “Czarnym słońcu”?

“W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny, każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy, rządzona przez Ojca Premiera, Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców, nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci. Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki, chodzące wcielenie absolutnego zła, człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.” 

Preorder limitowanej edycji książki autora, który przez ostatni czas zdecydowanie królował na wydawniczym, ale i serialowym rynku – wszystko za sprawą “Ślepnąc od świateł”, ruszył już jakiś czas temu, na stronie Świata Książki. A właśnie teraz wystartowała regularna sprzedaż.

Co ciekawe – przygotowane są aż trzy kolorystyczne warianty okładki. Natomiast wszyscy ci, którzy zamówili “Czarne słońce” w przedsprzedaży mogli liczyć na niespodzianki.

Nowością nie jest, że Jakub Żulczyk ma rękę do bestsellerów. Nasuwa się jednak pytanie – czy “Czarne słońce” również okaże się wielkim sukcesem, jak jego wcześniejsze tytuły? Wszystko okaże się tej jesieni. 

A to będzie właśnie okładka preorderu, który będziecie mogli zamówić 30 września na Świat Książki. W preorderze…

Opublikowany przez Jakub Żulczyk Sobota, 21 września 2019


Fot. materiały prasowe

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

197 More posts in Książki category
Recommended for you
Olga Rudnicka: Moi czytelnicy niczego się nie boją

– Matylda powstała jako postać drugoplanowa w „Byle do przodu”, ale wprowadziła się do mojej...