Jaką mamą jest Małgorzata Socha

Jaką mamą jest Małgorzata Socha? „Na co dzień stawiam na…”

Małgorzata Socha jest mamą dwóch córek. Właśnie aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda niechętnie wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym, ale tym razem opowiedziała, jak wychowuje dziewczynki i na czym jej najbardziej zależy. Jaką jest mamą?

Jaką mamą jest Małgorzata Socha? „Na co dzień stawiam na…”

Małgorzata Socha nie jest zwolenniczką używania przez dzieci sprzętów elektronicznych. Uważa, że kilkulatki, które korzystają z tabletów tracą kontakt z realnym światem. Nie pozwala też oglądać niektórych kreskówek. Najczęściej rodzina gra w planszówki albo zajmuje się pracami plastycznymi. Lubią też bawić się na świeżym powietrzu.

„Moim zdaniem dzieci, które korzystają z takich urządzeń, mają później problem ze skupieniem się. Tracą kontakt z rzeczywistością albo się od niej odcinają. Tablet nie rozwija ani umysłu, ani sprawności manualnej. Kreskówki, ze względu na ich treść, też przepuszczam przez swoją cenzurę. Na co dzień stawiam na planszówki, wspólne wycinanie, naklejanki, lepienie z plasteliny i zabawy na świeżym powietrzu. Ale nie jestem taka najgorsza! (śmiech) Razem z Zosią oglądam bajki Disneya. Bywa, że w domu zamieniamy się rolami: moja córka występuje, a ja jestem widzem. Te występy mnie bawią i rozczulają” – mówiła aktorka w rozmowie z „Party Luxe”.

Co z nich wyrośnie?

Małgorzata Socha chciałaby, aby jej dzieci wyrosły na silne, niezależne kobiety, które znają swoją wartość. Zależy jej na tym, by wybory dziewczynek były podyktowane sercem, a nie koniecznością albo przekonaniem, że muszą, bo tak wypada. Pragnie, aby córki były wykształcone i otwarte na drugiego człowieka oraz inne kultury.

„Najważniejsze jest dla mnie to, by wyrosły na samodzielne, niezależne kobiety, które same podejmują decyzje i biorą za nie odpowiedzialność. By były to wybory podyktowane sercem, a nie chęcią zadowolenia innych, przekonaniem, że tak wypada. Chciałabym, żeby dziewczynki zdobyły wykształcenie, stały się obywatelkami świata otwartymi na inne kultury, innych ludzi. Żeby były szczęśliwe!” – wyznała Małgorzata Socha.

My również tego im życzymy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/malgorzata socha official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ