Jaki jest stan zdrowia Patryka Niekłania po wypadku? Szymon Hołownia o finaliście „Mam talent!”!

Patryk Niekłań to finalista ostatniej edycji „Mam Talent”. Gdy artysta po finale wracał samochodem  do domu uległ poważnemu wypadkowi. Jaki jest stan mężczyzny i co napisał  o nim Szymon Hołownia?

Jaki jest stan zdrowia Patryka Niekłania z „Mam talent!” po wypadku? Szymon Hołownia o finaliście show!

Patryk Niekłań wracał w sobotę samochodem do domu z finału „Mam talent”. Niestety jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo.

 Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń. Najprawdopodobniej wracał z Warszawy z finału Mam talent, miał w pojeździe obręcz, z którą występował – powiedział świadek zdarzenia w rozmowie z portalem echodnia.pl.

https://www.instagram.com/p/Bq0f_vog9cz/

Mądry gość

Mężczyznę przewieziono do szpitala. Jego stan określono jako ciężki, ale jest niewielka poprawa. Powrotu do zdrowia życzy mu Szymon Hołownia, dziennikarz i prowadzący „Mam talent!”

– Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę…

My, prowadzący Mam Talent TVN, największy hardcore mamy na castingach: czasem po 40. występów dziennie, od rana do nocy nagrania, jak nie występy, to zapowiedzi. Oni, uczestnicy, najwięcej roboty mają w półfinałach i finale: my do pracy przyjeżdżamy w sobotnie popołudnie, oni ćwiczą całymi dniami, tygodniami, żeby jak najlepiej wypaść przez te dwie minuty przed trzema milionami widzów.

Patryk wzbudził i podziw, i sympatię i szacunek swoimi umiejętnościami, ale to też po prostu fajny, wyważony, zawsze pozytywny, bez zadęcia, życiowo

mądry gość. Rzemiecha świadom tego, co umie, ale wciąż widzący przestrzeń, aby się rozwijać. Nie wiem, może to już starość, ale zawsze gdy słyszę, że u uczestników, których zapamiętałem dzieje się źle, czuję że winien im jestem troskę, bo to jednak jakby rodzina… Mam nadzieję, że Gienek Loska, o którym myślę ostatnio bardzo często, wyjdzie z choroby sprawny i mogący muzykować. Mam nadzieję, że Patryk zaraz wróci do swojego kołowania… Trzymaj się, kolego! Myślę, że – jak nigdy – jednym głosem z Marcin Prokop życzymy Ci dziś ZDROWIA!!! – napisał Szymon Hołownia na Facebooku.

https://www.instagram.com/p/BqxXsawA_HY/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ