Streamer brutalnie kopał i bił własną babcię na wizji. Szybko ustalono jego adres

Babcia stała się ofiarą patostreamera, Jeden z przedstawicieli sceny streamerskiej w Polsce, zamieszkujący Łódź internauta o pseudonimie „Szczupak” pobił na żywo swoją krewną, poniżał ją i kazał w brutalnych słowach opuścić mieszkanie. Internauci namierzyli jego adres, a całe zajście zostało zgłoszone na policje.

Babcia była bita, kopana, zwyzywana, a na koniec wyrzucona z mieszkania przez pijanego patostreamera. „Szczupak”, bo taki właśnie pseudonim nosi łódzki internauta, tak bardzo ucieszył się z pieniędzy odebranych od swoich widzów, że postanowił pokazać oglądającym go, jak bardzo troszczy się o członka swojej najbliższej rodziny. Zachowanie agresywnego mężczyzny jest przerażające. Na szczęście udało się ustalić jego personalia, a cała sprawa trafiła na policję.

Babcia pobita i zwyzywana. Karygodny „wyczyn” patostreamera

Streamy prowadzone przez „Szczupaka” zawsze wyróżniały się wątpliwą estetyką i dość niską wartością intelektualną. Miłośnicy obserwowania patologicznych zachowań sprawili, że łódzki twórca stał się bardzo popularny. O ile na jego nagraniach obecne były elementy przemocy, spożywania alkoholu i wulgarny język, o tyle nikt nie spodziewał się, jak bardzo agresywnym i złym człowiekiem potrafi być mężczyzna.

Babcia „Szczupaka”, która chciała spać, weszła do pokoju, w którym mężczyzna prowadził swojego streama. Staruszka chciała poprosić go, aby zachowywał się nieco ciszej z racji późnej godziny. Zamiast przeprosin usłyszała jednak wyzwiska i została kilkukrotnie uderzona przez pijanego i agresywnego łodzianina. Dla samych widzów, którzy lubowali się w oglądaniu patologicznych zachowań mężczyzny, jego zachowanie było o wiele za mocne.

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/333642590667052/

Internauci znaleźli „Szczupaka”

Sprawę nagłośnił w specjalnym komunikacie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który kilkukrotnie interweniował już w podobnych sprawach.

– Kolejny patostreamer uznał, że mu wszystko wolno, bo przecież jest „sławny”. Zamierzamy mu udowodnić, że się myli. Przekonało się już o tym wielu mu podobnych. Patostreamer o nicku „Szczupak” wpadł na wizji w niekontrolowany szał po wypiciu alkoholu za pieniądze przysyłane mu przez oglądających. I zaczął bić swoją babcię. Znamy już miejsce zamieszkania patostreamera, nie ustaliliśmy tylko jego nazwiska. Jeśli wiesz, jak się naprawdę nazywa – daj znać w prywatnej wiadomości. Gwarantujemy anonimowość. Zawiadomienie do komendy policji w jego miejscu zamieszkania już zostało wysłane. Ostrzegamy, że będziemy domagać się również ścigania osób, które zachęcały tego mężczyznę do agresji i pochwalały jego działanie. Pochwalanie czynu przestępczego jest w Polsce karalne – napisali przedstawiciele ośrodka.

Zobacz również:

Źródło: pikio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ