„Big Brother 2”: seks w programie. Co działo się w sekretnym pokoju? Było gorąco

Czy to będzie kolejny skandal?
 
Ostatnio w domu Wielkiego Brata jest naprawdę gorąco. A to wszystko za sprawą bohatera ostatnich wydarzeń – Wiktora Stadniczenko. To właśnie jego, zupełnie niespodziewanie, postanowiła odwiedzić jego dziewczyna – Esther. Początek tego spotkania nie należał do przyjemnych. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się pozytywnie. A Wiktor, ze swoją dziewczyną – Esther, spędzili wspólną noc – w sekretnym pokoju.

W czasie nadawanej na żywo „Big Brother Areny” na Wiktora czekała wyjątkowa niespodzianka. Do chłopaka przyleciała jego ukochana Esther – prosto z Indii. Pojawienie się jej w domu Wielkiego Brata okazało się być sporym zaskoczeniem – nie tylko dla Wiktora, ale także dla pozostałych domowników.

Wiktor, z początku wydawał się być nieco zmieszany tą niespodzianką. Chłopak zupełnie się nie spodziewał, że mieszkająca w Indiach, Esther na bieżąco śledzić, co on robi w polskim „Big Brotherze”. Jak się okazało, ta dziewczyna doskonale wiedziała, co wydarzyło się w programie, przez ostatnie tygodnie, przez co miała prawo mieć wiele do zarzucenia swojemu chłopakowi, Wiktorowi.

Czy Wiktor i Esther uprawiali seks na wizji?

 

Byliśmy świadkami długiej i poważnej rozmowy Wiktora i Esther. Chodziło oczywiście o relacje i zdarzenia pomiędzy Wiktorem a Malwiną Ha. Stadniczenko gęsto tłumaczył się przed dziewczyną. Wszystko wskazywało na to, że ich relacja zakończy się na wizji. Ostatecznie jednak oglądaliśmy pozytywne zakończenie – para doszła do porozumienia, godząc się.

Mieli to okazję zrobić w nocy, z niedzieli na poniedziałek. Para spędziła wtedy czas w sekretnym pokoju. Z opublikowanego na stronie Player TYN, materiału wynika, że para pogodziła się w łóżku – obdarowując się czymś więcej niż wymiana czułości czy przytulanie. W jednym z odcinków „Big Brother 18+” mogliśmy oglądać fragment programu, z którego wynika, że para uprawiała seks w domu Wielkiego Brata. Wszystko zaczęło się od sugestii ze strony Chłopaka:

„Wyobrażasz sobie, kochanie? Możemy uprawiać seks przed kamerami, złamać wszystkie zasady, jak w niemieckiej czy holenderskiej edycji” – mówił.

Dziewczyna odpowiedziała jedynie uśmiechem. Chwile później już oboje znaleźli się w łóżku. A wtedy chłopak wyznał, że „pragnie” dziewczyny. Następnie mówiąc:

„To jest pierwszy raz w polskiej edycji „Big Brother”. Ja pier…olę” – jednak nieco minął się z prawdą. Bowiem wszyscy zapewne pamiętają, kto był pierwszy. Oczywiście Agnieszka „Frytka” Frykowska z Łukaszem „Kenem” Wiewiórskim, w trzeciej edycji programu „Big Brothera” emitowanego w TVN. W 2002 roku to właśnie oni jako pierwsi, złamali to tabu, przed kamerami, stając się jednocześnie bohaterami skandalu.

Foto: Instagram Big Brother.

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ