Rodzina chciała uratować Avicii’ego

Jaka była przyczyna śmierci Avicii’ego? Rodzina  wydała oświadczenie!

DJ Avicii zmarł 20 kwietnia w Omanie. Artysta przebywał tam na wakacjach. Jego odejście wstrząsnęło całym światem muzycznym. Policja ustaliła, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Dlaczego artysta popełnił samobójstwo? Przeczytajcie poruszające oświadczenie rodziny!

Jaka była przyczyna śmierci Avicii’ego? Rodzina  wydała oświadczenie!

Wszyscy zastanawiają się, jaka była przyczyna śmierci popularnego muzyka. Od kilku dni wiadomo, że osoby trzecie nie są związane z tą sprawą. Didżej popełnił samobójstwo. Dlaczego?

Rodzina mężczyzny wyznała, że 28-letni Tim był bardzo wrażliwą osobą, miał artystyczną naturę. Cały czas szukał odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Dużo pracował, był perfekcjonistą. Miał dużo stresu. Po zakończeniu trasy koncertowej chciał odzyskać równowagę i spokój jednak nie mógł ich odnaleźć. Zastanawiał się, jaki jest sens życia. Nie mógł odnaleźć się w show-biznesie. kochał fanów, ale źle się czuł w świetle reflektorów.

https://www.facebook.com/avicii/photos/rpp.26435256798/10155464887041799/?type=3&theater

Na zawsze pozostanie w sercach bliskich. Rodzina bardzo za nim tęskni. 

„Nasz ukochany Tim był poszukującą, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu. Po zakończeniu trasy chciał odnaleźć równowagę w życiu, być szczęśliwym i zająć się tym, co kochał najbardziej: muzyką. Zmagał się z myślami o znaczeniu, o życiu i o szczęściu. Nie mógł już tego wytrzymać. Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu. Był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić”- czytamy w oświadczeniu.

Zawsze byłeś w moim sercu

W mediach społecznościowych głos zabrała też była ukochana didżeja, Raquel Bettencourt. Para rozstała się cztery lata temu po roku związku. Co napisała dziewczyna?

„Tim, mam wrażenie, że dopiero co byliśmy nierozłączni. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się aż do wschodu słońca. Ja i ty przeciwko światu. Wspomnienia na całe życie. Mieliśmy wzloty i upadki, ale nigdy nie chciałam niczego więcej, niż pewności, że jesteś zdrowy i szczęśliwy. Oddałabym ci życie, ale wszechświat miał dla nas inne plany. Wiem, jak mocno walczyłeś. Próbowałam wszystkiego, co mogłam, by ci pomóc. Dziękuję, że pokazałeś mi prawdziwą miłość i uczyłeś mnie jak ona wygląda. Zabrałeś mnie w swoją podróż. Więź, którą dzieliliśmy, była tak czysta i prawdziwa, że nie sądzę, aby kiedykolwiek się urwała. Zawsze byłeś i zawsze będzie w moim sercu. Odszedłeś za wcześnie, byłeś tak utalentowany i wyjątkowy. Odegrałeś ogromną rolę w moim życiu, do końca będę pielęgnować te wspólne chwile” – napisała dziewczyna.

Avicii, spoczywaj w pokoju…

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Wikimedia Commons

ZOSTAW ODPOWIEDŹ