Jak wygląda obiektywnie najpiękniejsza kobieta świata?

Jak stwierdził popularny chirurg plastyczny – to Bella Hadid ma twarz zbliżoną do ideału – według złotego podziału. Jej perfekcja to 94,35 procenta.
 
Polska instamatka: „Pociążowy brzuch? Jest! Rozstępy na nim? Są!” Tych słów potrzebują wszystkie kobiety!
 

Dr Julian De Silva jest znanym chirurgiem plastycznym wyższych sfer, pracuje w Centre for Advanced Facial Cosmetic and Plastic Surgery w Londynie. Ekspert, w celu dokładnego przygotowania się do operacji, dowiedział się, co – jakie cechy wyglądu, sprawiają, że kobieta jest określana za piękną fizycznie. Stworzył on ranking twarzy gwiazd, przy wykorzystaniu technologii mapowania cyfrowego i złotego podziału, stosowanego już w starożytnej Grecji, by mierzyć symetrię.

Bella Hadid stanęła na czele rankingu idealnych twarzy, stworzonego według złotego podziału:

Pierwsze miejsce w rankingu doktora Juliana De Silvę zdobyła Bella Hadid – jej twarz okazała się być perfekcyjna w 94,35 procenta. To znana modelka, która najwyższą notę zyskała za podbródek – brakuje mu jedynie 0,3 procenta, do ideału. Jej rysy twarzy również uzyskały wysokie noty.

Beyoncé oraz Amber Heard tuż za modelką:

Drugie miejscu w rankingu zdobyła Beyonce – dostała ona 92,44 procenta. Trzecie miejsce natomiast należało do aktorki Amber Heard, z 91,85 procenta.

Jak plasuje się pierwsza dziesiątka rankingu idealnych twarzy, według złotego podziału? 

1. Bella Hadid: 94,35 procent,

2. Beyoncé: 92,44 procent,

3. Amber Heard: 91,44 procent,

4. Ariana Grande: 91,81 procent,

5. Taylor Swift: 91,64 procent,

6. Kate Moss: 91,05 procent,

7. Scarlett Johansson: 90,91 procent,

8. Natalie Portman: 90,51 procent,

9. Katy Perry: 90,08 procent,

10. Cara Delevingne: 89,99 procent.

Czy to znaczy, że piękna twarz to symetryczna twarz?

Ranking twarzy, stworzony według złotego podziału, to ważny punkt odniesienia, w pracy chirurga plastycznego. Należy pamiętać jednak, że nie tylko symetria określa piękno. Ideały i kanony piękna są zmienne – cechy wcześniej niedoskonałe – jak na przykład krągłości, pieprzyki, czy piegi, dziś powszechnie są uznane za atrakcyjne. Piękno jednak nie zależy od kanonów, a od tego co mamy w głowie. Każdy może być piękny.

https://www.instagram.com/p/B3rqUrAn4v8/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B3o1mvInv0u/

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ