Czego żałuje Melania Trump po wizycie w Polsce

Czego żałuje Melania Trump po wizycie w Polsce? To dla niej bardzo ważne

Wizyta Donalda i Melanii Trump w Polsce była jednym z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Media swoją uwagę skupiły nie tylko na prezydencie USA, ale również na jego żonie. Pierwszej damie bardzo podobało się w naszym kraju, jednak powiedziała, że żałuje jednej rzeczy. Co miała na myśli?

Melania Trump w Polsce

Media szczególnie skupiły się na stylizacji amerykańskiej pierwszej damy. Jej kreacja była piękna, jednak zarzucano jej, że nie powinna zakładać sukienki bez rękawów. A jak żona prezydenta USA spędziła czas w Polsce?

Melania Trump wraz z Agatą Dudą odwiedziła Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Pierwsze Damy wraz z dziećmi brały udział w interaktywnych warsztatach i kilku eksperymentach. Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych bardzo dobrze wspomina ten czas.

„Dziękuję Centrum Nauki Kopernik za cudowną wycieczkę. Dzieci były genialne i miłe! Bardzo mi się to podobało” – napisała Melania Trump na Instagramie.

Czego żałuje Melania Trump po wizycie w Polsce? To dla niej bardzo ważne

Jednak jest jedna rzecz, której pierwsza dama bardzo żałuje. Melania Trump ma jedenastoletniego syna Barrona, który został w USA. Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych jest pewna, że nastolatkowi również podobałoby się to miejsce, dlatego żałowała, że nie zabrała go ze sobą.

„Pani Melania Trump powiedziała, że jej 11-letni syn Barron byłby zachwycony, gdyby mógł odwiedzić to miejsce i spędzić tutaj trochę czasu. Żałowała, że nie zabrała go ze sobą do Polski” – powiedział Robert Firmhofer z Centrum Nauki Kopernik.

Czy byliście już kiedyś w Centrum Nauki Kopernik? Jeśli nie, to polecamy 😉 To miejsce trzeba odwiedzić 🙂

———————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/melaniatrump.style

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3122 More posts in Newsy category
Recommended for you
Arek Milik żartuje z fryzury Roberta Lewandowskiego
Milik i Zieliński bohaterami włoskiego komiksu [WIDEO]

Napoli zaprezentowało w formie wideokomiksu  stroje na zbliżający się sezon. Bohaterami jest pięciu zawodników SSC...