Azja Express: Agnieszka Włodarczyk o nieuzasadnionej krytyce programu

Telewizyjne show „Azja Express” spotyka się z różnymi opiniami. Kontrowersje wzbudza nie tylko wśród widzów, ale również pomiędzy uczestnikami. Według nich program miał na celu niesienie głębszych treści. Co jeszcze mówią o nim gwiazdy?

AzjaExpress1

Niektórzy określają show jako zabawę bogaczy w biedaków. Sami uczestnicy nie zgadzają się z tą opinią, ponieważ jak twierdzą „z nas bogacze tacy jak z Wietnamczyków Polacy”. 

Wyjazd do Azji dał gwiazdom możliwość sprawdzenia siebie i swoich możliwości, poznania ludzi oraz różnych kultur. Agnieszka Włodarczyk długo namyślała się zanim wyraziła zgodę na udział w programie, jednak nie żałuje swojej decyzji. Aktorka uważa, że udział w programie był jednym z najlepszych momentów jej życia, a na słowa krytyki odpowiada następująco:

– Hejt na dzień dobry na „Azja Express” jest żałosny i niepotrzebny. […] Myślę, że wiele osób po obejrzeniu tego programu postanowi wyjechać do Azji na własną rękę i spróbować podobnej przygody.

Osiem par musiało pokonać wyznaczone trasy i wykonać różne zadania, mając dolara dziennie na podróż. Gwiazdy musiały nauczyć się szybkiej reakcji i radzenia sobie w trudnych warunkach. Uczestnicy byli zdani na pomoc miejscowej ludności, która bardzo często, mimo szczerych chęci, nie potrafiła im pomóc.

– Ja mam ogromny szacunek do wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w tym projekcie. Po pierwsze za jaja, jakie mieli żeby tego dokonać i tam pojechać, za odwagę, za determinację– mówi aktorka.

Mieli ciężkie warunki i jednego dolara, ale to pokazuje, że wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, aby móc zobaczyć świat i poznać wiele ciekawych miejsc. Maria Konarowska, która wraz z Agnieszką odbyła podróż po Azji, uważa, że program ma przekazać ważniejszą treść, niż być tylko rozrywką.

– Bo to o to chodzi, żeby zachęcić ludzi, do tego żeby zobaczyli, że tak naprawdę bardzo mało trzeba do tego, żeby poznać świat. I to ma nieść Azja Express ze sobą – mówi Maria Konarowska.

A wy co sądzicie o programie?

 

Źródło zdjęć: instagram.com/azjaexpresstvn/                     

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ