Katarzyna Warnke o swoim małżeństwie

Katarzyna Warnke o swoim małżeństwie. Co jest najważniejsze w jej związku?

Katarzyna Warnke jest jedną z najgorętszych postaci polskiego kina. Aktorka jest teraz gwiazdą w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”. W 2016 roku wzięła potajemny ślub z Piotrem Stramowskim. Co mówi o swoim związku? Jakie wyznanie miłosne jest dla niej najważniejsze?

Katarzyna Warnke o swoim małżeństwie

Katarzyna Warnke w 2016 roku wzięła ślub z aktorem Piotrem Stramowskim. O ceremonii fani dopiero dowiedzieli się po fakcie. Uroczystość odbyła się na Mazurach. Gośćmi było 40 najbliższych osób.

Aktorka jest starsza od Piotra Stamowskiego o dziesięć lat. Jakie ma podejście do związku? Gwiazda uważa, że wyznanie miłości drugiej osobie jest dla niej raczej momentem bolesnym. Dlaczego?

 „Moment przyznania się do tego, że się kogoś naprawdę kocha, jest dla mnie raczej bolesny. Bo wyznając miłość, trzeba się odsłonić, przyznać przed sobą i przed kimś, że ta osoba staje się właśnie tą najważniejszą w życiu. To mnie czyni bezbronną. Wolę, kiedy związek wypływa już na spokojne wody. Kiedy mamy jakiś rodzaj wzajemnej pewności” – przyznaje Katarzyna Warnke w rozmowie z „Urodą Życia”.

Romantyczne filmy są przereklamowane?

Gwiazda zdradza, że fajerwerki czy motyle w brzuchu nie są dla niej. Chce wtedy uciekać. Aktorka nie lubi porywów emocji, woli gdy w związku jest znacznie spokojniej. Czuje się wtedy znaczniej bezpiecznie.

„Nie lubię tych wychwalanych w romantycznej literaturze i filmach spektakularnych początków. Fajerwerki, motyle w brzuchu – to nie dla mnie. Mnie to raczej męczy. Nie lubię wysokich emocji, nawet te pozytywne często są odczuwane przez mnie często jako zagrożenie. Chcę wtedy uciekać” – powiedziała Katarzyna Warnke.

Co jest najważniejsze w związku?

Dla gwiazdy „Kobiet mafii” od romantycznych wyznań dużo ważniejsza jest uwaga drugiej osoby. Według niej to właśnie ona ma największą wartość. 

– Najważniejsze, co pragnę usłyszeć od bliskiej osoby, to: „Widzę cię”. Zdecydowanie to, Najpiękniejsze wyznanie miłości nie brzmi dla mnie wcale „Kocham cię”, ale właśnie: „Dostrzegam cię”, „Widzę, jak się czujesz”. Te słowa to atencja , która według mnie ma niezwykłą wartość”- wyznała Katarzyna Warnke.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ