Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze?

Jak się czuje Ariana Grande? Wydała oświadczenie!

Ariana Grande ma za sobą trudny czas. Piosenkarka rok temu występowała na scenie w Manchestrze, gdy doszło do zamachu terrorystycznego, kilka miesięcy później samobójstwo popełnił jej były chłopak. Gwiazda koncertuje, ale zdarza się, że płacze na swoich koncertach. Co się dzieje? Gwiazda opublikowała oświadczenie!

Jak się czuje Ariana Grande? Wydała oświadczenie!

Ariana Grande ma za sobą atak terrorystyczny w Manchesterze, a także śmierć Maca Millera – znanego rapera, który przez dwa lata był jej chłopakiem. Niestety muzyk był uzależniony od narkotyków, we wrześniu 2018 roku popełnił samobójstwo. Gwiazda była wtedy w związku z Petem Davidsonem, jednak ta znajomość nie przetrwała próby czasu i para rozstała się. Jednak w życiu zawodowym gwiazdy wszystko przebiegało jak najlepiej. Piosenkarka wyruszyła w światową trasę koncertową. Ostatnio, gdy śpiewała utwór “R.E.M”, o którym mówi się, że napisała go dla Maca Millera, to w jej oczach pojawiły się łzy. Fani byli zaniepokojeni stanem psychicznym swojej ulubienicy.

Kocha i docenia

Teraz Ariana Grande wyjaśnia powody swojego zachowania, a także dziękuje swoim bliskim i fanom za wsparcie i zrozumienie. Zapewnia o swojej miłości do fanów, a także dzieli się kilkoma słowami otuchy.

“Trasa jest dzika. Życie jest dzikie. Jestem wdzięczna za morze miłości, które mam wokół siebie każdego dnia i za ludzi, którzy przychodzą na te koncerty i przekazują nam mnóstwo energii. Jestem wdzięczna za współpracę z najlepszymi muzykami i tancerzami na świecie. Jestem wdzięczna za mój głos i mój zespół. Jestem wdzięczna za tę muzykę. Jestem wdzięczna mojemu kierowcy autobusu turystycznego, Kurtowi, który wczoraj kupił mi ogórki konserwowe, ponieważ zobaczył, że zabrakło nam. Jestem wdzięczna za możliwość śpiewania tysiącom ludzi każdej nocy. To marzenie się spełniło. Bez względu na to, jak ciężko się to stanie lub jak wiele uczuć pojawia się, gdy krzyczą na mnie, jestem przekonana o wdzięczności i obiecuję, że nie zrezygnuję z tego, co zaczęłam. Odczuwam wszystko bardzo intensywnie i zobowiązałam się do przejechania tej trasy, wciąż dużo pracuję … więc czasami bardzo płaczę! Dziękuję ci za przyjęcie mojego człowieczeństwa. Nie jestem pewna, co zrobiłam, żeby zasłużyć sobie na spotkanie tak wielu kochających dusz każdej nocy / Czuję tak wiele miłości, ale chcę, żebyście wiedzieli, że to naprawdę mnie przenosi. Czuję to i doceniam to.

Dzielę się tym, ponieważ jestem wdzięczna i chcę, żebyś wiedział, że jeśli ty też cierpisz, możesz przewalczyć to, nie jesteś sam. Ciężko jest zrównoważyć opiekę nad ludźmi wokół ciebie, wykonywanie pracy i leczeniem / dbaniem o siebie w tym samym czasie … ale chcę, żebyś wiedział, że nie jesteś sam i myślę, że robisz to świetnie. Kocham Cię” – napisała Ariana Grande w oświadczeniu na Instagramie.

View this post on Instagram

tour is wild. life is wild. i’m grateful for the sea of love i have around me everyday and for the people who come to these shows and give all of us every ounce of energy they’ve got. i’m grateful to work with the best musicians and dancers in the world. i’m grateful for my voice and my team. i’m grateful for this music. i’m grateful for my tour bus driver, Kurt who bought me pickles yesterday because he saw we ran out. i’m grateful for the opportunity to sing to thousands of people every night. it’s a dream come true. no matter how hard it gets or how many feelings come up that are screaming at me to be processed and sorted through one day, i’m grounded by gratitude and promise not to give up on what i’ve started. i feel everything very intensely and have committed to doing this tour during a time in my life when i’m still processing a lot … so sometimes i cry a lot! i thank you for accepting my humanness. i’m not sure what i did to deserve to meet so many loving souls every night / to feel so much love, but i want you to know that it really does carry me through. i feel it and i appreciate it. and all of you so much. i’m sharing this because i’m grateful and because i want you to know that if you too are hurting, you can push through and are not alone. it is hard to balance taking care of the people around you, doing your job, and healing / taking care of yourself at the same time… but i want you to know, you aren’t alone and i think you’re doing great. love you.

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ariana Grande

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

706 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Życie freelancera/blogera – wyobrażenia kontra rzeczywistość

Sprawdźmy... Budzisz się około dziesiątej, może później - nie wiem, przecież nie ustawiasz budzika. Wychodzisz...