Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć”

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwuletniej Klary. Jednak okazuje się, że trenerka kilka lat temu poważnie zachorowała i plany związane z rodzicielstwem para musiała przełożyć na późniejszy czas. Tak szczerego wyznania gwiazdy jeszcze nie było!

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: Poważnie zachorowałam

Ania i Robert Lewandowscy są rodzicami uroczej Klary. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i fani zastanawiają, kim zostanie kiedy dorośnie. Być może pójdzie w ślady mamy, a może to piłka nożna stanie się jej pasją? Tego nie wiemy, ale na pewno Klara jest wyczekanym dzieckiem. Skąd ta pewność? Ania Lewandowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że wraz z mężem kilka lat temu bardzo chciała mieć pociechę, ale było to niemożliwe, gdyż poważnie zachorowała.

(…) Gdy przenieśliśmy się z Robertem do Monachium, bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć. Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na trening i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu – mówiła gwiazd w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Okazało się również, że mąż Robert również mocno przeżywał te problemy.

„Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały”- wyznała Anna Lewandowska.

View this post on Instagram

Do you know what kind of honor it is for me?🥰 He is my husband, friend, favorite and the best footballer …WE ARE TRAINING together during the holidays and #30dnitrenujezLewa challenge 🙌 @_rl9 _______________ Wiecie jaki to dla mnie zaszczyt?🥰 ▫️ Mimo, że jest moim mężem, przyjacielem, ulubionym i najlepszym dla mnie piłkarzem… TRENUJEMY razem podczas urlopu i wyzwania #30dnitrenujezLewa 🙌 Moja nieustająca motywacja! @_rl9 Usłyszeć z jego ust: “Twoja Appka, to dobra robota Kochanie” 👍 – dla mnie bezcenne! Wrzucam plan treningowy na 1️⃣1️⃣ dzień wyzwania dla wszystkich: ▫️ ✔️ Z GUMAMI: Summer Shape POŚLADKI ✔️ BEZ GUM: Outdoor Cardio, Trening nr 1. lub 2. ✔️Panowie Best Body👍 Challenge z Kubą _______________ #annalewandowskahpba #dietandtrainingbyann #challenge #workouts #training

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Na szczęście para doczekała się córeczki. Klara ma już dwa lata. Jest ich oczkiem w głowie, a także najlepszym motywatorem!

– Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła “Lewandowscy team”. Dużo fajnych rzeczy nas spotyka. W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu – powiedziała Ania Lewandowska w jednym z wywiadów.

—————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...