Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć”

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwuletniej Klary. Jednak okazuje się, że trenerka kilka lat temu poważnie zachorowała i plany związane z rodzicielstwem para musiała przełożyć na późniejszy czas. Tak szczerego wyznania gwiazdy jeszcze nie było!

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: Poważnie zachorowałam

Ania i Robert Lewandowscy są rodzicami uroczej Klary. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i fani zastanawiają, kim zostanie kiedy dorośnie. Być może pójdzie w ślady mamy, a może to piłka nożna stanie się jej pasją? Tego nie wiemy, ale na pewno Klara jest wyczekanym dzieckiem. Skąd ta pewność? Ania Lewandowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że wraz z mężem kilka lat temu bardzo chciała mieć pociechę, ale było to niemożliwe, gdyż poważnie zachorowała.

(…) Gdy przenieśliśmy się z Robertem do Monachium, bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć. Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na trening i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu – mówiła gwiazd w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Okazało się również, że mąż Robert również mocno przeżywał te problemy.

„Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały”- wyznała Anna Lewandowska.

https://www.instagram.com/p/BzvkmsoouzC/

Na szczęście para doczekała się córeczki. Klara ma już dwa lata. Jest ich oczkiem w głowie, a także najlepszym motywatorem!

– Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła „Lewandowscy team”. Dużo fajnych rzeczy nas spotyka. W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu – powiedziała Ania Lewandowska w jednym z wywiadów.

—————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ