Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Beata Kozidrak ocenia spektakl o sobie: Zwróćcie uwagę na aranżację moich utworów…

Na początku lutego Teatr Współczesny w zaprezentował spektakl „Być jak Beata”, który został poświęcony Beacie Kozidrak oraz jej piosenkom. Gwiazda oglądała już sztukę – jakie wrażenie wywarł na niej spektakl? Szczere wyznanie piosenkarki!

Beata Kozidrak ocenia spektakl o sobie! Zwróćcie uwagę na aranżację moich utworów..

Beata Kozidrak była na uroczystej premierze spektaklu poświęconego jej osobie. Gwiazda jest zachwycona sztuką i każdemu ją poleca. Nie trzeba być nawet fanem jej utworów, bo w spektaklu każdy może odnaleźć siebie, a utwory artystki są bardzo zmienione.

„Oglądałam i jestem zbudowana. Polecam z całego serca, bo jeśli ktoś myśli, że to jest spektakl ściśle o mnie, to się myli. Jest tak zbudowany, że może być o nas wszystkich. Jest wzruszająco i bardzo śmiesznie. Świetnie się bawiłam. Może dlatego, że mam dystans do samej siebie i mam poczucie własnej wartości. Postaci zostały tak zbudowane, że spektakl się nie dłuży. Zwróćcie uwagę na aranżację moich utworów – w pewnym momencie nie poznawałam moich piosenek i to mnie zaskakuje w tym spektaklu” – mówiła Beata Kozidrak w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BtappADjlVq/

Spektakl muzyczny złożony z piosenek jednej z najbardziej charyzmatycznych wokalistek naszych czasów, Beaty Kozidrak, o której twórczości Dorota Masłowska pisze tak: „Te piosenki można kochać albo odrzucać, ale one jasno pokazują, że w całym swoim gwiazdorstwie Beata Kozidrak nie była figurantką, firmującą piękną twarzą i silnym głosem wytwory producentów – wyjadaczy. Była oryginalną, wrażliwą, rezonującą z rzeczywistością artystką, dającą ekspresję swojemu istnieniu i czasom, w których żyła”.

Aktorom towarzyszyć będzie na scenie grający na żywo zespół muzyczny, a znane piosenki nabiorą oryginalnego brzmienia dzięki nowym aranżacjom Tomasza Lewandowskiego.

Byliście na spektaklu, a może jeszcze zamierzacie się na niego wybrać?

https://www.instagram.com/p/BtaTrLhj8cJ/

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ