kim kardashian wrocila

Kim Kardashian wróciła. Broni swojej rodziny, publikując piękne zdjęcie

Ostatnio amerykańskie tabloidy zapewniały nas, że małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa jest już skończone, a celebrytka wniosła już nawet pozew o rozwód. Okazuje się jednak, że Kim będzie chyba walczyć o swoją rodzinę i jej dobry wizerunek.

Po kilkunastotygodniowej przerwie Kardashianka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, przedstawiające ją, Kanye’ego, oraz dwoje ich dzieci.

– Rodzina – napisała pod zdjęciem Kim .

kim kardashian rodzina

Trudny okres

Kardashianowie mają za sobą ciężki okres. Na początku listopada gwiazda została napadnięta, po czym długo nie mogła dojść do siebie. Później to Kanye przeszedł załamanie psychiczne i trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano mu paranoję i depresję.

Cała sytuacja doprowadziła do tego, że celebrytka postanowiła bardziej dbać o siebie i dzieci. Obawiając się kolejnych ataków męża, miała się z nim rzekomo rozstać.

– Kanye przed załamaniem słyszał głosy. Brał pigułki nasenne, ale też takie, po których nie mógł zasnąć. Krążył po pokoju i szukał podsłuchów. Zaglądał pod doniczki i za obrazy. Nie ufał nikomu. Paranoja zrujnowała mu życie – pisał niedawno  In Touch.

W pewnym momencie rodzina zdecydowała się nawet zawiesić program ‘Z kamerą u Kardashianów’ ponieważ rodzina nie chciała pokazywać rodzinnego dramatu.

Magazyn In Touch poinformował nawet, że celebrytka postanowiła definitywnie zostawić rapera i złożyć papiery rozwodowe.

– Będzie żądała pełnej opieki nad dziećmi. Nie chce, żeby Kanye był częścią ich życia – zdradził tabloidowi znajomy gwiazdy.

Zdjęcie Kim daje nadzieję

Ze względu na ostatnie problemy, wierni fani Kim z radością komentowali najnowsze zdjęcie Kim, które z pewnością ma sugerować, że w jej rodzinie wszystko jest już dobrze.

Mam nadzieję, że u was wszystko ok.

Ależ się cieszę. Wróciliście!

Witamy ponownie!

Królowa wróciła – pisali fani.

Zdjęcie to nie wszystko, celebrytka opublikowała na YouTube bardzo osobisty film, złożony z krótkich rodzinnych momentów, które wydarzyły się w ostatnim czasie. Na filmie pokazano jak para spędza czas razem z dziećmi, wpiera się nawzajem i dopinguje. Czyżby ich życie naprawdę tak wyglądało? A może Kim Kardashian robi tylko dobrą minę do złej gry? Tabloidy z pewnością wkrótce dostarczą nam nowych informacji na ten temat.

https://www.youtube.com/watch?v=JdGJMnLstCo

Fot. Instagam Kim Kardashian

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ