Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża "Ukryta gra": To był ciężki projekt

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia Ameryka Express?

Już niedługo „Big Brother” powróci do polskiej telewizji. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która od wielu lat marzyła, by być gospodynią kultowego reality show. To właśnie dla niego zrezygnowała z „Ameryka Express”. Jak gwiazda tłumaczy swoją decyzję?

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia Ameryka Express?

Jeszcze do niedawna nie było wiadomo kto poprowadzi nową edycję „Big Brothera”, który po jedenastu latach powraca do polskiej telewizji. Już teraz wszystko jasne! Gospodynią kultowego reality show została Agnieszka Woźniak Starak. Dziennikarka była jedną z faworytek do tej roli, ale nikt nie spodziewał się, że zrezygnuje z prowadzenia „Ameryka Express”.   

Agnieszka Woźniak-Starak jest szczęśliwa, że to właśnie ona będzie miała możliwość poprowadzić program który zmienił polską telewizję. Przyznała, że z zapartym tchem śledziła każdy odcinek programu. Marzyła też, by być na miejscu prowadzącej – Martyny Wojciechowskiej. Już niedługo jej marzenie spełni się!

„18 lat temu na antenie TVN pojawił się program, który na zawsze zmienił polską telewizję. Big Brother. Byłam wtedy na studiach i oczywiście oglądałam, jak zresztą cała Polska. Oglądałam i nieśmiało marzyłam o tym, żeby być na miejscu Martyny Wojciechowskiej. Teraz Wielki Brat wraca! A ja w nim. Jak widać na marzenia trzeba czasem trochę poczekać, ha ha! Ale pocieszę Was, te 18 lat zleciało jak z bicza strzelił ? #BigBrother #ramówka #tvn #tvn7” – napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

https://www.instagram.com/p/BqdLP6HnZwY/

A co dalej z „Ameryka Express”?  Okazało się, że rola gospodyni „Ameryka Express” przypadnie komuś innemu! 

„Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa „Ameryka Express” musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał „Big Brother” – mówiła dziennikarka.

Przypominamy, że Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą reality show od samego początku. Pierwsza edycja  „Azja Express” została zrealizowana w państwach Dalekiego Wschodu: Wietnamie, Laosie, Kambodży oraz Tajlandii. Drugi sezon programu nakręcono na Sri Lance oraz w Indiach. Jesienią 2018 program powrócił w nowej odsłonie, na nowym kontynencie i z nową nazwą – „Ameryka Express”. Reality show zrealizowano w Ameryce Południowej – w Ekwadorze i w Peru.

https://www.instagram.com/p/Bqt4XrPnirp/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Agnieszka_Woźniak-Starak_2018.jpg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ