Co naprawdę Małgosia i Radek wystawili na aukcję WOŚP? O naszyjnikach z oddechami możemy zapomnieć!

Co naprawdę Małgosia i Radek wystawili na aukcję WOŚP? O naszyjnikach z oddechami możemy zapomnieć!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już coraz bliżej! Z tej okazji Małgosia Rozenek i Radek Majdan podarowali na aukcję naszyjniki ze swoimi oddechami? Nic z tych rzeczy! Wiemy, co naprawdę para postanowiła przekazać na rzecz WOŚP! Dobry pomysł?

Co naprawdę Małgosia i Radek wystawili na aukcję WOŚP? O naszyjnikach z oddechami możemy zapomnieć!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. W akcję włączyło się wiele znanych osób, przekazując cenne przedmioty na aukcje internetowe. Do tego grona dołączyli Małgosia Rozenek i Radek Majdan. W mediach pojawiła się pogłoska, że para podarowała naszyjniki ze swoimi oddechami. Nic bardziej mylnego! Nieprawdziwe informacje obiegły internet.

„Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz …oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz …powietrza” – można było przeczytać na stronie aukcji internetowej, która już zniknęła z sieci.

Synonimy dobrej zmiany

To co tak naprawdę przekazała para? Już wiemy! Celebryci podarowali plecaki, które mieli ze sobą podczas programu „Azja Express”.  Mówią, że reality show zmieniło ich życie, więc dobrą energię chcą przekazać dalej. A co znajdziemy w środku?

„Już w najbliższą niedzielę rusza 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wraz z @r_majdan wspieramy tę inicjatywę. Na tegoroczną edycję przekazaliśmy nasze plecaki wraz z wyposażeniem, które towarzyszyły nam w programie „Azja Express“. Znajdziecie w nich wszystkie zbędne oraz niezbędne rzeczy do przetrwania w tropikalnej Azji. Serdecznie zachęcamy do licytacji. ?Link do aukcji ?https://aukcje.wosp.org.pl/dwa-plecaki-z-wyposazeniem-z-programu-azja-express-i8373775 #rzeczyodserca #wośp2019” – czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

Dobry pomysł? Chcielibyście mieć takie plecaki, a może lepsze byłyby naszyjniki z oddechami?

https://www.instagram.com/p/BsVECN9houM/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ