Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Ten szczegół zdradził ją na Facebooku!

Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Ten szczegół zdradził ją na Facebooku!

Dorota Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Prowadząca program „Dorota was urządzi” poinformowała fanów, że właśnie przeprowadziła się do swojego domu, w którym mieszkała kilka lat temu. Przy okazji zdradziła, że mam męża! Czy to oznacza, że prezenterka wyszła za mąż?

Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Ten szczegół zdradził ją na Facebooku!

Dorota Szelągowska czeka na narodziny drugiego dziecka. Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży. Przeprowadziła się do swojego starego domu, gdyż mieszkanie, w którym dotychczas przebywała jest usytuowane na trzecim piętrze i nie ma tam windy. Dla kobiety ciężarnej to duże utrudnienie.

Gwiazda o przeprowadzce poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka. Opowiedziała również zabawną historię, która przytrafiła się jej ukochanemu. Nazwała go mężem. Czy to oznacza, że dziennikarka wyszła za mąż? Fani od razu zwrócili uwagę na ten szczegół! A co dokładnie napisała Dorota Szelągowska?

Zaskakująca przeprowadzka

„Przeprowadziłam się niedawno do swojego starego domu w którym mieszkałam kilka lat temu- (niestety, ukochane, żoliborskie 3 piętro bez windy chwilowo nie spełnia podstawowych standardów wygody 🙂 )
Ale do rzeczy. Co roku, w tym rewirze krąży Pani Charytatywna – krótkowłosa działaczka, zbierająca pieniądze na chore dzieci. Dzień jej wizyty wypadł dziś – wiem, bo przyuważyłam ją z okna sypialni. Resztę znam z opowieści męża.
– Nowy właściciel?- zapytała go bezceremonialnie Charytatywna tuż po wyłuszczeniu swoich zamiarów wobec naszych pieniędzy. 
– No tak – odpowiedział 
– A to panu zdradzę w sekrecie, że tu kiedyś mieszkała Martyna, ta architektka z telewizji – Charytatywna zrobiła dramatyczną pauzę i uważnie spojrzała na twarz rozmówcy 
– no ta z programu „Nasz nowy dom”, co ludziom pomaga ! – dodała licząc jeszcze na jakąkolwiek reakcję. Ta niestety nie nastąpiła. Pani schowała więc datek do plastikowej koszulki na dokumenty, odznaczyła coś w zeszyciku i zawiedziona pomaszerowała dalej. Nie ma to jak wrócić na stare śmieci 🙂
Naprawdę jesteśmy podobne?

#prawiecelebrytka #prawiegwiazda #prawierozpoznawalność#zadużościanekdziałowychzamałopozowanianaściankach

PS Pan Lektor miałby używanie …” – napisała Dorota Szelągowska na Facebooku. Gwiazda nie odniosła się jeszcze do komentarzy fanów. Myślicie, że naprawdę zmieniała stan cywilny?

 

———————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dorota Szelągowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ