Ula Dębska żegna się z fanami „Pierwszej miłości”. Co dalej z Sabiną?

Urszula Dębska znika z „Pierwszej miłości”? Co dalej z Sabiną?

Urszula Dębska w serialu „Pierwsza miłość” gra już dziewięć lat. Jednak ostatnio jej bohaterka przeżywała trudne chwile. Życie Sabiny wisiało na włosku. Dziewczyna zapadła w śpiączkę, ale na szczęście wybudziła się… Jak dalej potoczą się losy ulubienicy widzów serialu? Czy Urszula Dębska dalej będzie grać w „Pierwszej miłości”?

Urszula Dębska znika z „Pierwszej miłości”? Co dalej z Sabiną?  

Urszula Dębska z serialem „Pierwsza miłość” związana jest od dziewięciu lat. Jej bohaterka wybudziła się ze śpiączki. Aktorka przyznaje, że ten wątek wzbudzał wiele emocji. Fani serialu bardzo nie chcieli, aby Sabina umarła. Na szczęście dziewczyna „wróciła do żywych”. Jednak to nie koniec problemów Wekslerówny. Czy jej partner zda egzamin ze związku?

„Jak już wiadomo, Sabina w końcu wybudziła się ze śpiączki. I muszę przyznać, że cały ten wątek wzbudził wiele emocji. Poruszone zostały ważne kwestie, o których na co dzień się nie myśli. Co w takim przypadku czują rodzice osoby, która jest w śpiączce i która nie wiadomo czy przeżyje. Teraz pojawi się kolejna ważna sprawa: jak sobie radzi partner? Czy udźwignie taki ciężar. Bo rodzice nas kochają bezwarunkowo, ale w życiu Sabiny to będzie kolejny partner, który ja zawiedzie. Aleks ucieknie od odpowiedzialności i moja bohaterka zostanie sama. To chyba największe zaskoczenie dla niej samej, ale też największe rozczarowanie. Stąd może potrzeba tych zmian, Sabina wyjedzie na leczenie do Londynu” – mówi aktorka w rozmowie z „Party Seriale”.

Urszula Dębska uchyla rąbka tajemnicy

Czy to oznacza, że Urszula Dębska kończy pracę w serialu? Czy Sabina wróci do Polski? Jeśli Wekslerówna przeżyje, to niekoniecznie będzie to szczęśliwe zakończenie…

„Chciałabym móc powiedzieć, że tak, wracam na 100 procent, bo zdaję sobie sprawę z tego, co przeżywają fani serialu. Po scenach śpiączki dostałam mnóstwo wiadomości od widzów, że Sabina musi przeżyć, że muszę grać dalej, że przestaną oglądać serial, gdy moja postać umrze. Na razie mogę zdradzić, że Sabina zniknie. Będzie leczyć się za granicą z powodu braku władzy w nogach. Czy na zawsze? Zobaczymy. Taka decyzja zapadła i mówiąc szczerze, nawet jak Sabina przeżyje, to nie oznacza, że to będzie Happy end”- zdradza gwiazda.

Urszulę Dębską od niedawna możemy podziwiać na deskach teatru. Aktorka gra w spektaklach: „Dwie połówki pomarańczy” oraz „Szalone nożyczki”. Gwiazda wciela się w zupełnie różne postaci. Pójdziecie na spektakle z udziałem aktorki?

https://www.instagram.com/p/BZb4X9yB-_8/?taken-by=urszula_debska

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/urszula_debska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ