Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz? Znamy szczegóły!

Iwona Cichosz wzięła ślub. Pokazała wyjątkowe zdjęcie!

Iwona Cichosz dwa lata temu zajęła 2. miejsce w „Tańcu z gwiazdami”. Była pierwszą głuchą uczestniczką,  więc tym bardziej udział w programie był dla niej dużym przełomem. Modelką przez cały czas wspierał ukochany. Okazuje się, że para już jest po ślubie!

Iwona Cichosz wzięła ślub. Pokazała wyjątkowe zdjęcie!

Iwona Cichosz w 2017 roku zdobyła serca publiczności. Modelka jest  pierwszą, i jak na razie jedyną, głuchą uczestniczką, która wzięła udział w polskiej edycji tanecznego programu. Jej taniec zachwycił publiczność i jurorów, a ona sama cieszyła się, że mogła pokonać swoje bariery.

„O tańcu marzyłam już od pierwszej edycji tego programu, jeszcze w TVN. Wtedy mogłam zobaczyć, jak wygląda świat tańca towarzyskiego, bo raczej nie pokazują go telewizje tak na co dzień. (…) Propozycję udziału w TZG dostałam od Polsatu po wygranych wyborach na Miss Deaf International. Odpowiedziałam szybko: tak, biorę to” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Vivą!”.

W zmaganiach towarzyszył jej ukochany –  Truls S. Yggeseth. Wkrótce po finale programu para zaręczyła się. A teraz dotarła do nas niesamowita nowina – Iwona i Truls wzięli ślub. Niech żyje młoda para!

„Ale on nie jest w moim typie”

Para poznała się na konferencji europejskiej. Już na samym początku przystojny Norweg zwrócił jej uwagę. Jednak przez miesiąc utrzymywała, że mężczyzna nie jest w jej typie. 😉

„Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca” – mówiła aktorka w „Vivie!”.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na ich wspólnej drodze życia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

 

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....