Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz? Znamy szczegóły!

Iwona Cichosz wzięła ślub. Pokazała wyjątkowe zdjęcie!

Iwona Cichosz dwa lata temu zajęła 2. miejsce w „Tańcu z gwiazdami”. Była pierwszą głuchą uczestniczką,  więc tym bardziej udział w programie był dla niej dużym przełomem. Modelką przez cały czas wspierał ukochany. Okazuje się, że para już jest po ślubie!

Iwona Cichosz wzięła ślub. Pokazała wyjątkowe zdjęcie!

Iwona Cichosz w 2017 roku zdobyła serca publiczności. Modelka jest  pierwszą, i jak na razie jedyną, głuchą uczestniczką, która wzięła udział w polskiej edycji tanecznego programu. Jej taniec zachwycił publiczność i jurorów, a ona sama cieszyła się, że mogła pokonać swoje bariery.

„O tańcu marzyłam już od pierwszej edycji tego programu, jeszcze w TVN. Wtedy mogłam zobaczyć, jak wygląda świat tańca towarzyskiego, bo raczej nie pokazują go telewizje tak na co dzień. (…) Propozycję udziału w TZG dostałam od Polsatu po wygranych wyborach na Miss Deaf International. Odpowiedziałam szybko: tak, biorę to” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Vivą!”.

W zmaganiach towarzyszył jej ukochany –  Truls S. Yggeseth. Wkrótce po finale programu para zaręczyła się. A teraz dotarła do nas niesamowita nowina – Iwona i Truls wzięli ślub. Niech żyje młoda para!

https://www.instagram.com/p/B2LuEzqiWup/

„Ale on nie jest w moim typie”

Para poznała się na konferencji europejskiej. Już na samym początku przystojny Norweg zwrócił jej uwagę. Jednak przez miesiąc utrzymywała, że mężczyzna nie jest w jej typie. 😉

„Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca” – mówiła aktorka w „Vivie!”.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na ich wspólnej drodze życia!

https://www.instagram.com/p/B2LuEcZCaMz/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ