Ewa Farna rozdaje prezenty fanom! Akcja na szeroką skalę

Ewa Farna o swojej diecie i trosce o środowisko. Jakie ma sposoby?

Ewa Farna niedawno została mamą. Gwiazda stara się jak najbardziej zdrowo żywić swoją rodzinę, a także dbać o środowisko. Jakie ma sposoby?

Ewa Farna o swojej diecie i trosce o środowisko. Jak sobie radzi?

Ewa Farna ostatnio coraz częściej nie tylko zwraca uwagę na zdrowy jadłospis, ale również zależy jej na środowisku. Zdaje sobie sprawę, że bez przyrody ludzkość zginie. 

– Z cyklu “ Jak zyje ja – nie wpycham wszak polecam “?.

Jak dbam o przyrode i srodowisko?

To ostatnio duzy temat (ocieplanie planety, susza, plonace lasy, duze emisje itp) , a mysle, ze nalezy do tych waznych…?? – pisze zaniepokojona Ewa Farna.

Razem możemy dużo

Co gwiazda robi dla środowiska?

Piosenkarka często wybiera warzywa ze swojego ogródka, a także unika kupowania wody pitnej w plastikowych butelkach, zamiast tego…

„Jestem na kilometry daleko od bycia bezbledna, ale zawsze powtarzam, ze jakby kazdy z nas zrobil przynajmniej cos, to moze sie okazac, ze to razem daje calkiem duzo??! To nasze pomidory- mamy troche warzyw w ogrodku??☘️?, zamontowalismy duzy pojemnik z pompa na wode deszczowa, by ja wykorzystywac w mozliwych przypadkach zamiast pitnej wody.?” – zdradza Ewa Farna.

Artystka wraz z rodziną ograniczyła mięso w jadłospisie, a jak wybiera produkty mięsne, to stara się wiedzieć, skąd jest mięso. Zwraca również uwagę na segregowanie odpadów. 

„W domu sporo ograniczylismy mieso a kiedy juz je gotuje, to lubie wiedziec co i od kogo, dlatego wspieram lokalnych rolnikow??‍?. Mamy wlasna wode w studni??, wiec nie musze kupowac co tydzien ogrom plastikowych opakowan. Mamy kompost a segregacja smieci jest dla nas rzecza podstawowa” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Dzięki Matce Naturze dużo mamy

Ewa Farna stara się żyć jak najbardziej świadomie i jak najbardziej żyć w zgodzie z naturą.    

„Jestem wdzieczna i swiadoma za to, ile dzieki Matce Naturze mamy, wiec jest dla nas rzecza naturalna poprostu starac sie dbać, ile realnie w naszych silach. ❤️” – pisze Ewa Farna.

Popieramy!

https://www.instagram.com/p/B1f1UUqFL9t/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ