„PIEPRZONE NIMFOMANKI” – co tak zdenerwowało Maślaka?

Pod zdjęciem sesji zdjęciowej Rafała Maślaka i jego ojca pojawiły się bardzo przychylne komentarze. W wiadomościach prywatnych internautki jednak przesadziły, a mister ostro odniósł się do ich wulgarnych propozycji.

internautki proponuja seks tacie maslakaZdjęcie przedstawiającego elegancko ubranego mistera i jego ojca oraz dwa konie, kilka dni temu pojawiło się na Instagramie Maślaka. Niedługo po publikacji mister zaczął dostawać prywatne wiadomości, w których internautki proponowały seks w trójkącie z jego ojcem.

Maślak opublikował wulgarne wiadomości i nazwał internautki ‘pieprzonymi nimfomankami”.

 

– CO ZA PIEPRZONE NIMFOMANKI… W szołbiznesie jestem od 2 lat i myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy. Do wczoraj i… dzisiaj – zaczyna Rafał. Odpowiedzi pod postem ok, wiele osób wyraziło swoje zdanie, wyszło, że bardziej tata Tomasz nadaje się, niż ja. Przyjmuje to na klatę, każdy ma prawo do własnego zdania. Jednak wiadomości, które zaczęły przychodzić do mnie na priv na FB i instagram nie mogę zostawić bez komentarza. (…)

Sprowadziłyście mojego tatę do roli obiektu seksualnego, który chciałybyście tylko posiąść i zostawić. Nie interesuje Was nawet, co mój ojciec ma do powiedzenia i jakim jest człowiekiem! Marzycie tylko o tym, aby nabić się na jego pal, aby was porządnie wygrzmocił i mnie zaprosić do trójkąta!

Wiecie w czym tkwi sukces szczęścia moich rodziców ? W tym, że mają wspólne tematy, pasje, zawsze się wspierają i potrafią ze sobą rozmawiać. Żyją na wiosce i wiele do szczęścia nie potrzebują. Z dala od tego zepsucia i patologii, wzajemnie o siebie dbają i mają klasę, mimo, że żyją skromnie. Wy tego nigdy nie zrozumiecie, aby normalnie funkcjonować, musicie co chwila nabijać się na inny pal.

Nie pokazałem Wam wiadomości, w których panie ze szczegółami opisują, co by zrobiły mojemu tacie, bo wchodzą na mój profil również nieletni. Zawsze za zdradę odpowiada w związku facet. Tak się przynajmniej utarło, ale że niektóre z Was puszczają się na prawo i lewo, to już jest usprawiedliwione. Zawsze kozłem ofiarnym zostanie facet! – zakończył Maślak.

Trudno dziwić się oburzeniu mistera. Wątpimy jednak, żeby jego komentarze miały cokolwiek zmienić. 

__________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ