Paweł Fajdek

Małgorzata Kożuchowska wspiera Pawła Fajdka po porażce! Przeczytajcie, co napisała! Ma rację?

Występ Pawła Fajdka na igrzyskach w Rio zdecydowanie nie należy do udanych. Polak był typowany do złotego medalu, jednak młociarz odpadł już w eliminacjach i z wynikiem 72 m zajął dopiero siódme miejsce w swojej grupie. Po trzeciej próbie położył się na tartanie stadionu i ukrył twarz w dłoniach. Dwukrotny mistrz świata bardzo przeżywał swoje nieudane rzuty. Po powrocie do pokoju nagrał wzruszający filmik, w którym przeprasza za swój fatalny występ. Małgorzata Kożuchowska wspiera naszego zawodnika w trudnych chwilach! Przeczytajcie, co napisała na Facebooku!

Paweł Fajdek

Słowa wsparcia

Małgorzata Kożuchowska bardzo przejęła się nieudanym występem polskiego zawodnika. Aktorka swoim wpisem na Facebooku postanowiła dodać mu otuchy w trudnych chwilach.

„Paweł Fajdek, jestem z Tobą, trzymaj się! Jesteś Wielkim Mistrzem, ale przede wszystkim człowiekiem! I jak każdy masz prawo do gorszego dnia, chwili słabości. Wierzę, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą! Trzymam za Ciebie kciuki!
Odpocznij, nie przejmuj się, czekam na kolejne Twoje sukcesy!!!
Z wyrazami szacunku,

Małgosia”

Małgorzata Kożuchowska

Płacz zamiast sportowej złości

Post Kożuchowskiej skomentowała również scenarzystka Ilona Łepkowska, która uważa, że Fajdek powinien przede wszystkim skupić się na pracy z psychologiem.

„Ok, Małgosiu, słowa wsparcia w takim momencie ważne, ale… Co dalej? Wydaje mi się, że chyba Paweł Fajdek powinien więcej pracować z psychologiem – bo to chyba psychika okazała się najsłabszą stroną. Porównajmy to z Anitą Włodarczyk – perfekcyjne przygotowanie na ten jeden, jedyny dzień i psychika jak stal! A tu, owszem, wzruszający, ale płacz. A nie sportowa złość, że jeszcze pokażę, na co mnie stać!– napisała scenarzystka.

Jeszcze będzie dobrze

Kożuchowska wierzy, że z pomocą psychologa polski młociarz przetrwa kryzys i pokaże wszystkim, że nadal może osiągać sportowe sukcesy. Przypomina również, że kobiety mają silniejszą psychikę niż mężczyźni.

„Na bank wielka praca do wykonania, a do tego potrzebna motywacja i pozytywne myślenie. Fajdek musi się teraz odbić od dna i w tym musi mu pomóc psycholog. Nie wierzę, że nie znajdą sił, żeby pokazać, że to był wypadek przy pracy. Życzę im tego z całego serca. A kobiety? Anita jest nie do pokonania! Niesamowita. Kobiety są silniejsze psychicznie, co nie znaczy, że zwycięstwo przychodzi im łatwiej” – skomentowała aktorka.

Pod postem Kożuchowskiej znalazła się też krótka odpowiedź Pawła Fajdka – „Dziękuję Gosiu”.

Głowa do góry! My również uważamy, że nasz młociarz pokaże jeszcze na co go stać. Tego mu z całego serca życzymy! A Wy?


Źródło zdjęć: Facebook/Małgorzata Kożuchowska

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ