Impreza w stolicy

„Piątek, piąteczek, piątunio!”, „Piątek, weekendu początek!”. Weekend to idealny czas na szaloną zabawę. Lubisz tańczyć, śpiewać, a może wolisz posiedzieć i napić się piwa? Zapoznaj się z kilkoma warszawskimi klubami, które polecamy i wybierz lokal, który odwiedzisz w następny weekend. Może któryś z nich okaże się wkrótce Twoim ulubionym miejscem na imprezowe noce?

party art life4style

Klub Park, Aleja Niepodległości 196

To jeden z najdłużej działających klubów w Warszawie. Jedno z najbardziej stylowych i najchętniej odwiedzanych miejsc na mapie stolicy, szczególnie przez studentów. Klub oferuje nie tylko duży parkiet, ale również część „pubową”, w której możemy posiedzieć, odetchnąć. Gdy robi się ciepło stoliki pojawiają się również na zewnątrz. Przez siedem dni w tygodniu czekają tu na nas różne imprezy i promocje:

W poniedziałek „Energy Night”- pełna energii noc w rytmie muzyki klubowej. Tego dnia za wstęp zapłacimy 10zł (studenci) lub 20zł (bilet normalny). Do godziny 23.00 piwo 0,5l oraz szot kosztują 3zł a energetyki Redbull dostępne są za darmo, bez ograniczeń.

We wtorek bawimy się w rytm muzyki z lat ’80, ’90 i ’00. Ceny biletu bez zmian, a od godziny 21.00 do 1.00 piwo bez ograniczeń.

Środa to dzień w stylu muzyki HIP-HOP i R’N’B. Promocje takie same jak we wtorek.

W czwartek- „Fiesta”, czyli latynoskie rytmy R’N’B, Dancehall i Funk. Po raz kolejny piwo na barze od godziny 21.00 do 1.00 bez ograniczeń.

W piątek i sobotę z głośników usłyszymy najnowsze hity, aktualne przeboje muzyki Dance i Pop. Do godziny 22.00 do klubu wejdziemy za darmo.

W niedzielę, na zakończenie tygodnia, czeka na nas taneczna myzuka Pop, Soul i Dance. Bilet ulgowy kupimy za 5zł, normalny za 10.

Który dzień wybieracie?

Pod Cepelią” ul. Marszałkowska 99/101

Idealne połączenie pubu z klubem. Oba lokale dysponuje dwoma niezależnymi salami, dzięki czemu mogą się tu odbywać dwie niekolidujące ze sobą imprezy. Przeważnie jest to karaoke na sali pubowej i impreza taneczna na sali klubowej. Do pubu ludzie przychodzą przez cały dzień. Nie brakuje tu również atrakcyjnych promocji:

W poniedziałek 1l piwa dostaniemy w cenie 0,5l. Dodatkowo przez cały dzień piwa butelkowe kupimy za 5, 6 i 7 zl. O 21.00 zaczyna się karaoke.

Od wtorku do niedzieli piwo Tyskie 0,5l kosztuje 5,99zł.

Dodatkowo we wtorek mamy dzień korporacyjny, czyli rezerwacje dla firm gratis.

W środy Ladies Night, czyli wolny wstęp i specjalna strefa darmowych drinków dla pań od godziny 22.00 do 00.00.

W czwartki odbywają się imprezy dla singli. Wybieramy kolor opaski według klucza i bawimy się
do rana a chętni dodatkowo mogą wziąć udział w Speed dating, od godziny 21.00.

Piątek i sobota to dni muzyki współczesnej oraz lat ’80 i ’90. Przez całą noc panie wchodzą za darmo, po godzinie 23.00 10zł za wstęp zapłacą panowie. Impreza zaczyna się o 20.00. Standardowo o 21.00 na sali pubowej rozpoczyna się karaoke.

W ostatni dzień tygodnia, poza karaoke możemy wziąć udział w Biesiadzie piwnej. Od 22.00 do 01.00 piwo Tyskie z tanka dostaniemy bez ograniczeń. Ulgowy bilet wstępu kosztuje tego dnia 10zł, normalny 20zł.

Piekarnia, ul. Młocińska 11

Kultowe miejsce na mapie warszawskiego clubbingu. Odbywają się tu liczne imprezy kulturalne, koncerty, wydarzenia muzyczne i artystyczne, cykliczne imprezy tematyczne z udziałem specjalnych gości. Imprezy w rytm muzyki klubowej trwają do ostatniego gościa. Klub dysponuje czterema salami oraz ogrodem letnim. Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

Hybrydy, ul. Złota 7/9

O tym miejscu słyszeli wszyscy imprezowicze. W klubie Hybrydy znajdziecie liczne koncerty, spektakle, imprezy, wydarzenia kulturalne, promocje na barze i ogromną przestrzeń. Na pewno spodają Ci się imprezy cykliczne.

W środy klub zaprasza nas na Single Party, imprezę dla ludzi młodyc, dynamicznych i świadomych swoich po trzeb. Na wejściu każdy dostaje opaskę w odpowiednim kolorze, która mówi o tym, jakie mamy plany na daną noc.

W każdy czwartek odbywa się tu Twister Night, energetyczna impreza dla młodych ludzi. Na wejściu każdy otrzymuje darmową butelkę piwa.

Piątki to impreza z cyklu Opcja Złota 7. O muzykę dba DJ Iwona, która przyjmuje również sugestie gości.

W soboty bawimy się z DJem SINem w ramach Hybryday, od 22.00 do 4.00. Bilet studencki w cenie 12zł, normalny 22.

Któryś z wymienionych klubów jest już na Twojej liście ulubieńców? A może dopiero zamierzasz
je przetestować? Udanej zabawy!

Ola Barcz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ