Fani zachwycają się włosami Ani Lewandowskiej! Co trenerka z nimi zrobiła?

Anna Lewandowska najbardziej wpływową osobą publiczną! Zobacz, kogo wyprzedziła!

Anna Lewandowska znalazła się na pierwszym miejscu najbardziej wpływowych osób publicznych w rankingu See Blogers. Gwiazda wyprzedziła nawet swojego męża, Roberta Lewandowskiego, a także trenerkę Ewę Chodakowską! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Anna Lewandowska najbardziej wpływową osobą publiczną! Zobacz, kogo wyprzedziła!

Anna Lewandowska po raz kolejny została wyróżniona! Tym razem jej aktywność na różnych polach docenił zespół See Blogers, który stworzył ranking najbardziej wpływowych osób publicznych.

W sieci coraz mocniej swoją działalność zaznaczają postaci ze świata offline’u, które coraz mocniej przenikają do świata Internetu. Skutkuje to zainteresowaniem liczonym w milionach obserwujących. Właśnie dlatego postanowiliśmy uwzględnić to w tegorocznym rankingu – wirtualnemedia.pl cytują przedstawicieli przedsięwzięcia.

To duża odpowiedzialność

Jak Anna Lewandowska zareagowała na wygraną? Gwiazda cieszy się z pierwszego miejsca, ale również ma świadomość, że jest odpowiedzialna za swoje działania w internecie.

„Jest mi bardzo miło. Wiem, że to jest bardzo duża odpowiedzialność i zawsze cokolwiek robię w sieci, cokolwiek piszę, publikuję, w jakikolwiek sposób pokazuję, zawsze z tyłu głowy wiem o tym, że to jest duża odpowiedzialność, ponieważ mam duże zasięgi, duże grono osób, które mnie obserwuje. Muszę wszystko filtrować” – mówiła trenerka w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN”.

View this post on Instagram

Are you ready:-)? Today I will meet another group of 100 wonderful people who will join me at Camp by Ann in Dojo Stara Wieś. It will be a wonderful week, with nearly a hundred people, with their own goals and willingness to change! ___________________________________________ Wszyscy gotowi🤸‍♀️💞 uczestnicy Camp by Ann? Już dziś poznam kolejną grupę wspaniałych osób, które przyjadą na Camp by Ann do Dojo w Starej Wsi. Za każdym razem w drodze na obóz, towarzyszą mi ciarki na ciele, ale też setki pozytywnych myśli i mnóstwo pomysłów na ten czas. To będzie wspaniały tydzień, z blisko setką osób, będących tam z własnymi postanowieniami i chęcią zmiany. A ja obiecuję, że postaram się z całego serca, wraz z moim Teamem zmotywować Was do osiągnięcia Waszych celów, do sięgnięcia po nowe marzenia, zmiany życia na lepsze, bo zdrowsze. Będę z Wami i dla Was w 100 procentach 💪❤ A tym, którzy zaglądają na mój profil… Przypominam o moim KONKURSIE @diet_training_by_ann ♥ Mimo wielu obowiązków codziennie obserwuje każdego z Was a wybrane osoby nagradzam niespodziankami, których mam jeszcze wieeele. Pomóżmy się wiośnie obudzić☀🌱🌷 _____________________________ @katrinblackmamba @andzia_healthy_team @ola_dec_ @basiasmirnow_trainer @kuba_healthy_team @coachkuba_ @patryk_puczylowski @arturzolkiewicz @justyna_mruk @adammruk @ev_yoga @a_krajowska_dietetyk #healthyteam #annalewandowska #CAMPBYANN

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska – kobieta wielu talentów

Anną Lewandowska jest sportsmenką, trenerką, motywatorką, bizneswoman, ale również wielokrotną mistrzynią świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

Od ponad 6 lat prowadzi blog Healthy Plan by Ann, gdzie dzieli się przepisami, treningami oraz wyjaśnia, na czym polega zdrowy tryb życia. W 2016 roku wprowadziła na rynek własną markę Foods by Ann, która oferuje zdrową i naturalną żywność. W ramach Foods by Ann rozwija kawiarnię Healthy Store by Ann. W 2017 roku wraz ze swoim zespołem, stworzyła aplikację mobilną Diet by Ann, a w 2018 pojawiła się ona w nowej odsłonie Diet & Training by Ann. Jest również współwłaścicielką sklepu i platformy parentingowej Baby by Ann oraz centrum treningowo-dietetycznego Healthy Center by Ann.

Anna Lewandowska, oprócz działalności biznesowej, działa też prospołecznie; jest m.in. prezesem Olimpiad Specjalnych, ambasadorką akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, a także wraz z mężem Robertem wspiera wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...