Fani zachwycają się włosami Ani Lewandowskiej! Co trenerka z nimi zrobiła?

Anna Lewandowska najbardziej wpływową osobą publiczną! Zobacz, kogo wyprzedziła!

Anna Lewandowska znalazła się na pierwszym miejscu najbardziej wpływowych osób publicznych w rankingu See Blogers. Gwiazda wyprzedziła nawet swojego męża, Roberta Lewandowskiego, a także trenerkę Ewę Chodakowską! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Anna Lewandowska najbardziej wpływową osobą publiczną! Zobacz, kogo wyprzedziła!

Anna Lewandowska po raz kolejny została wyróżniona! Tym razem jej aktywność na różnych polach docenił zespół See Blogers, który stworzył ranking najbardziej wpływowych osób publicznych.

W sieci coraz mocniej swoją działalność zaznaczają postaci ze świata offline’u, które coraz mocniej przenikają do świata Internetu. Skutkuje to zainteresowaniem liczonym w milionach obserwujących. Właśnie dlatego postanowiliśmy uwzględnić to w tegorocznym rankingu – wirtualnemedia.pl cytują przedstawicieli przedsięwzięcia.

https://www.instagram.com/p/Bxg8OZOIk5-/

To duża odpowiedzialność

Jak Anna Lewandowska zareagowała na wygraną? Gwiazda cieszy się z pierwszego miejsca, ale również ma świadomość, że jest odpowiedzialna za swoje działania w internecie.

„Jest mi bardzo miło. Wiem, że to jest bardzo duża odpowiedzialność i zawsze cokolwiek robię w sieci, cokolwiek piszę, publikuję, w jakikolwiek sposób pokazuję, zawsze z tyłu głowy wiem o tym, że to jest duża odpowiedzialność, ponieważ mam duże zasięgi, duże grono osób, które mnie obserwuje. Muszę wszystko filtrować” – mówiła trenerka w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/BxXOmMGhAL2/

Anna Lewandowska – kobieta wielu talentów

Anną Lewandowska jest sportsmenką, trenerką, motywatorką, bizneswoman, ale również wielokrotną mistrzynią świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

Od ponad 6 lat prowadzi blog Healthy Plan by Ann, gdzie dzieli się przepisami, treningami oraz wyjaśnia, na czym polega zdrowy tryb życia. W 2016 roku wprowadziła na rynek własną markę Foods by Ann, która oferuje zdrową i naturalną żywność. W ramach Foods by Ann rozwija kawiarnię Healthy Store by Ann. W 2017 roku wraz ze swoim zespołem, stworzyła aplikację mobilną Diet by Ann, a w 2018 pojawiła się ona w nowej odsłonie Diet & Training by Ann. Jest również współwłaścicielką sklepu i platformy parentingowej Baby by Ann oraz centrum treningowo-dietetycznego Healthy Center by Ann.

Anna Lewandowska, oprócz działalności biznesowej, działa też prospołecznie; jest m.in. prezesem Olimpiad Specjalnych, ambasadorką akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, a także wraz z mężem Robertem wspiera wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych.

https://www.instagram.com/p/BxU4FExhbwC/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ