Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży? Gwiazda napisała, co dalej z jej treningami

Znamy sekret opalenizny Ani Lewandowskiej! To nie od słońca

Znamy sekret opalenizny Ani Lewandowskiej! To nie od słońca

Ania Lewandowska może pochwalić się nie tylko zgrabną figurą, ale również słoneczną opalenizną. Myślicie, że trenerka długo opalała się na słońcu? Nic z tych rzeczy! Gwiazda ma inny sposób „na brąz”. Właśnie uchyliła rąbka tajemnicy!

Słoneczna opalenizna Ani Lewandowskiej. Wiemy, jak ją uzyskała!

Ania Lewandowska ma liczne grono fanów w mediach społecznościowych, którzy śledzą jej każdy krok. W ostatnim czasie gwiazda wraz z rodziną i przyjaciółmi była na wakacjach w Grecji, a teraz odpoczywa w Hiszpanii. Gwiazda chętnie pokazuje fotki z wyjazdu. Nie brakuje również tych w bikini. A jak kostium kąpielowy, to też słoneczna opalenizna.

Jednak okazuje się, że złocista opalenizna nie jest zasługą promieni słonecznych, a opalania natryskowego, które jest coraz modniejsze i wypiera solarium.

https://www.instagram.com/p/BzK2hb_oWIe/

(…) opalanie natryskowe, z którego korzystałam przed urlopem – można pisać bezpośrednio do Olimpii✌️z pytaniami o ten sposób opalania – napisała Ania Lewandowska pod zdjęciem w bikini.

Internautki chciały wiedzieć, jak „schodzi” taka opalenizna.

„Ja mam bardzo dobre doświadczenia” – odpisała gwiazda.

Podoba mi się to że mówisz prawdę korzystałam z opalania natryskowego i powiedziałaś o tym ? mało dziś ludzi prawdziwych i szczerych a szkoda bo tacy są najcenniejsi❤️ – skomentowała fanka. 

Słońce leczy, ale i szkodzi

Anna Lewandowska dobrze wie, że dziewczyny lubią brąz. Korzystanie z promieni słonecznych ma wiele zalet, ale również i do tego należy podchodzić z rozsądkiem, aby nie było niemiłych niespodzianek. To promieniowanie w dużej mierze przyczynia się do przyspieszonego starzenia się skóry, ale przede wszystkim do powstawania nowotworów skóry, w tym najgroźniejszego – czerniaka – który może nawet prowadzić do śmierci.

Lato, wakacje, słońce, duuużo słońca … pora udać się na plażę! ☀️☀️☀️??? ? Już wczoraj na moim blogu poruszyłam temat letniej pielęgnacji, która powinna skupiać się przede wszystkim na ochronie skóry, narażonej na promieniowanie UVA i UVB?‍♀️

Cieszę się, że coraz więcej osób podejmuje ten ważny temat.?? Każdy z nas lubi skórę muśniętą słońcem.Promieniowanie słoneczne wpływa na nasze lepsze samopoczucie, czy wydzielanie hormonów szczęścia. Co ważne dla naszego zdrowia – bierze udział w syntezie aktywnej formy witaminy Dℹ️Róbmy to jednak zawsze z głową?? Zachęcam do tego, gdyż za przedawkowanie słońca można słono zapłacić???‍♀️

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ