Barbara Kurdej-Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie w show?

Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan i na co najczęściej wydaje?

Barbara Kurdej Szatan jest jedną z najbardziej topowych polskich aktorek. Gra w serialach, ale również na deskach teatru, prowadzi gale telewizyjne, a także ostatnio występuje w „Tańcu z gwiazdami” i bardzo dobrze jej idzie. Wielu fanów zastanawia się, jakie są zarobki słynnej gwiazdy. Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan i na co najczęściej wydaje?

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak pracy i popularności. Aktorka często pojawia się w telewizji, gra również w przedstawieniach, a nawet prowadzi programy rozrywkowe oraz gale. Mówi się, że za jeden dzień zdjęciowy na planie „M jak miłość” zarabia nawet 8 tysięcy złotych. W programie „Demakijaż” zdradziła, że zarabia więcej od męża, ale…

 

„Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę” – powiedziała Kurdej-Szatan.

Wydatki Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan bez wahania stwierdziła, że najwięcej wydaje z mężem na kilkuletnią córkę Helenę. Jednak teraz rodzina ma poważny dylemat, który wiąże się dużym nadszarpnięciem domowego budżetu.

„Ale ostatnio też rozważamy, czy się znowu nie przeprowadzić” – wyznała aktorka.

https://www.instagram.com/p/B4Zqy9khWjC/

Finał pełen emocji

Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w “Tańcu z gwiazdami”. Bardzo dobrze radzi sobie na parkiecie i tanecznym krokiem dotarła do finału,, który zbliża się już wielkimi krokami. Partneruje jej Jacek Jeschke. 

“Troszkę ochłonęliśmy po ogromnych emocjach półfinałowych .. chcieliśmy Wam baaaardzo bardzo podziękować za Wasze głosy, za wsparcie i za to, że w nas wierzycie :)))) dzięki Wam walczymy dalej, mamy możliwość przygotować dla Was znów coś wyjątkowego … taki przynajmniej mamy zamiar .. na wielki finał ! Abyśmy zapamiętali go wszyscy na zawsze :))))) DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ @jacekjeschke i ja :D” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Życzymy powodzenia!

W „Tańcu z gwiazdami” brał również udział mąż gwiazdy, jednak odpadł na początku rywalizacji. Jednak cały czas kibicuje swojej żonie. A jak ona ocenia jego umiejętności taneczne?

“Rafał wystąpił w wielu musicalach i świetnie się rusza. Myślę, że będziemy się bawić tą rywalizacją. Już nie mogę się doczekać i cieszę się, że wszystko w końcu się tak dobrze ułożyło. Oboje uwielbiamy tańczyć, choć, szczerze, nie zdążyliśmy się razem wybawić. Owszem, jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, ale bardzo szybko zaszliśmy w ciążę, więc rzadko wychodziliśmy z domu, by tańczyć na parkietach!” – mówiła aktorka.

https://www.instagram.com/p/B43A_wmBjUx/

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ