Bonus RPK aresztowany!

Żona Bonusa RPK poinformowała, że podczas rutynowej kontroli drogowej policjanci zatrzymali jej męża i odprowadzili do zakładu karnego. Okazuje się, że za raperem wydano nakaz aresztowania.

– Hej, miałam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nie będę musiała tego pisać, ale niestety 18.11 Oliwier został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego. Pomimo że 29.11 odbędzie się kolejne posiedzenie o odroczenie kary nie dało się nic zrobić. Oliwier się nie ukrywał, normalnie funkcjonował, wracał ze studia do nas do domu i przy kontroli drogowej jako pasażer został wylegitymowany, był nakaz doprowadzenie dlatego go zatrzymali. Oczywiście się nie poddajemy i będziemy walczyć dalej nadzieja w kasacji i ułaskawieniu. Trzymajcie kciuki! – napisała małżonka rapera Dominika.

Hej, miałam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nie będę musiała tego pisać.. ale niestety…18.11 Oliwier…

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Wtorek, 19 listopada 2019

Raper został skazany na 5,5 roku więzienia i przepadek 500 tysięcy złotych za handel narkotykami. Artysta od samego początku nie przyznaje się do winy twierdząc, że są to pomówienia. – Dali mi rok na spłatę. Rata wychodzi prawie 40 tys. miesięcznie. – informował niedawno raper.

Bonus starał się o odroczenie kary. Już w pierwszej połowie października sąd odrzucił prośbę rapera, ten jednak odwołał się od decyzji i czeka na kolejną rozprawę, którą zaplanowano na 29 listopada. Artysta nadal liczy na kasację wyroku w sądzie najwyższym lub na ułaskawienie od prezydenta.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku.

Zobacz również:

W hołdzie Pawłowi Adamowiczowi pobiegną przez Gdańsk. AmberExpo Półmaraton Gdańsk

Źródło: Glamrap / Fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

5218 More posts in Newsy category
Recommended for you
Pielęgnacja skóry podczas mroźnych dni

Jak dbać o skórę podczas zimy? Czy w tym czasie powinniśmy używać innych kosmetyków niż...