Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Magda Gessler znika w oczach. Gwiazda stosuje dietę odchudzającą, która przynosi spektakularne efekty. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” zdradziła, ile już schudła. Jesteśmy pod wrażeniem.

Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Magda Gessler chudnie w oczach.  Kilka miesięcy temu restauratorka znacznie zmieniła dietę, a efekty są zaskakujące. Gwiazda schudła już trzynaście kilogramów i wciąż pozbywa się dodatkowych kilogramów. Jaką ma dietę?

„Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera!” – mówi Magda Gessler w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/B4Sz6BFpP27/

Kieruję się intuicją, a przede wszystkim wiedzą

Okazuje się, że sama ułożyła swój jadłospis, gdyż sama jest specjalistką w dziedzinie odżywiania.  

Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja? – mówiła niedawno Magda Gessler w rozmowie z dziennikarzem „Vivy”.

https://www.instagram.com/p/B4FRTdappEO/

Wpływ syna Tadeusza

Również syn gwiazdy, Tadeusz, jest specjalistą w dziedzinie zdrowego odżywiania. To on jest zwolennikiem diety bezmięsnej, ale za to z dużą ilością warzyw, owoców i nasion.

„Zawdzięczam nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę” – mówiła Magda Gessler w rozmowie z magazynem „Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ