Startują letnie wyprzedaże!

Kiedy, gdzie i jakie? 
 
 
Połowa czerwca to idealny i wyczekany przez nas czas. Nie tylko z tego powodu, że za oknem jest mega ciepło. Ale też za sprawą wszechobecnych wyprzedaży! A to lubimy! Jak prezentują się wyprzedaże 2019?

Niektóre wyprzedaże, ruszyły już na początku czerwca. Jednak to właśnie teraz rozkręca się konkretna wyprzedaż letnich kolekcji 2019. Podpowiadamy gdzie warto zajrzeć!

Pierwszy ze swoją letnią promocją ruszył H&M. Wielkie, czerwone napisy do nas krzyczą! Wyprzedaż odbywa się także w sklepie online. Gdzie znajdziemy setki produktów w dobrych cenach, obniżonych nawet do -50% ceny. 

Wyprzedaż w Zarze to moment na który wielu z nas czeka. Na ten temat niestety jeszcze nic nie wiadomo. Ale jak wiemy – ta marka lubi zaskakiwać. Jednak jak już wjadą obniżki, będzie to zapewne aż -50%. W ubiegłym roku wszystko ruszyło 20 czerwca o godzinie 22:00. Czy w tym roku możemy liczyć na powtórkę z rozrywki? Obniżek cen nie ogłoszono jeszcze także w Stradivariusie, i Pull&Bear. Natomiast w Bershce możemy już polować na produkty, przecenione o połowę. Tak samo jak w Mango. Tutaj będziemy mogli spodziewać się przecen nawet do -70%. Ceny w Reserved również są już obniżone do -50%, podobnie jak w Cropp,i Medicine ( -50%).

A jak się ma sytuacja w streetwearowym świecie?

Adidas rzucił promocje na sronie: adidas.com do -50%, oczywiście na wybrany asortyment, ale mimo to jest w czym wybierać! Na nike.com również  możemy dorwać asortyment na promocji do -50%. Reebok również ma do zaproponowania ciekawe oferty. Puma również nie zostaje w tyle, przeceniając niektóre produkty na ponad 60%! W Sizeer’ze zapisując się do klubu czeka na nas tam dodatkowy rabat. Ponadto zakładka „Sale” oferuje wiele przecenionych produktów. 

A co z letnimi wyprzedażami kosmetyków?

„The Body Shop – od 7 czerwca do 14 lipca obowiązuje promocja na wybrane produkty w sklepach marki oraz na stronie thebodyshop.pl.

W salonach oraz sklepie online MAC działa już wyprzedaż wybranych produktów do -50%.

W Douglasie wybrane kosmetyki możecie kupić już nawet o 60% taniej.”

Tam też warto zajrzeć:

Zalando również już zaczęło przeceny. Tak samo jak Answear – na wybrane produkty to promocja aż do -60%.

Kto się wybiera na podbój letnich wyprzedaży?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ