Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Ile schudła Beata Tadla? To wielki wyczyn! Jak tego dokonała?

Beata Tadla zachwyca wyglądem! Dziennikarka może pochwalić się zgrabną figurą. Jednak nie zawsze tak było! Gwiazda Nowej TV niedawno pokazała zdjęcie sprzed szesnastu lat. Różnica jest ogromna. Jaką dietę stosuje dziennikarka?

Ile schudła Beata Tadla? To wielki wyczyn! Jak tego dokonała?

Beata Tadla na antenie stacji Nowa TV prowadzi serwis informacyjny „24 godziny”. Obecnie dziennikarka zachwyca zgrabną, wysportowaną sylwetką. Jednak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Siebie sprzed lat określa mianem „starszej pani”. Gwiazda zdradziła, że schudła aż 18 kilogramów! Też macie takie skojarzenia?

„W ramach przeglądu albumów… @amilczarz jak Ty to robisz, że w ogóle się nie zmieniasz? Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu…” – napisała Beata Tadla pod zdjęciem na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BYd8L3lhFs9/?hl=pl&taken-by=beatatadla

Fani piszą, że z wiekiem dziennikarka jest coraz piękniejsza. Mają rację?

Wielka zmiana

Jak to się stało, że dziennikarka tak bardzo się zmieniła? Beata Tadla zdradza, że postawiła na świadome odżywianie. Nie je mięsa, białego pieczywa, fast-foodów oraz dań smażonych. Nie pije również piwa. Gwiazda obecnie spożywa dużo warzyw i owoców, jaj, ryb, ziaren oraz zdrowych przypraw. Zwraca również uwagę, aby produkty zawierały dużo witaminy C.

Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam. Ryby, sporo surowych warzyw i owoców, jajka, ziarna, orzechy, imbir, kurkuma, dużo produktów, które mają witaminę C, to podstawa mojej diety- zdradza Beata Tadla w rozmowie z „Super Expressem”.

Jednak dieta to nie wszystko! Gwiazda dba też o regularną aktywność fizyczną. Trzeba przyznać, że dobra dieta i sport dają efekty! Co jeszcze się liczy?

„No i ważny jest ruch. Pływanie, nordic walking, joga. Sporo energii czerpię od ludzi, jestem zakochana, a to zawsze dodaje skrzydeł. No i zmieniłam fryzurę!” – mówi dziennikarka.

https://www.instagram.com/p/BUWrfFjhuMq/?hl=pl&taken-by=beatatadla

———————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ