Joanna Mazur O udziale w „Tańcu z gwiazdami”: Myślałam, że ktoś robi mi dowcip

Na co Joanna Mazur przeznaczy pieniądze ze zbiórki? Już wiemy!

Joanna Mazur ma już nowe mieszkanie, a wszystko za sprawą jednego z deweloperów, który dał jej klucze do nowego lokum. A na co lekkoatletka zamierza przeznaczyć pieniądze, które dostały dzięki internetowym zbiórkom Polaków?

Nowe życie

Video o Joannie Mazur, które wyemitowano przed jednym z występów w programie „Taniec z gwiazdami” poruszyło Polaków. W nagraniu pokazano w jak trudnych warunkach mieszka mistrzyni świata. Widzowie tanecznego show zobaczyli, że niewidoma lekkoatletka od 15 lat mieszka w niewielkim pokoiku w krakowskim internacie. Gdy chciała skorzystać z toalety i prysznica musiała wyjść na korytarz.

 Swoje wsparcie finansowe zaoferowało wiele znanych osób, a także zorganizowano liczne zbiórki pieniężne. Zebrano ponad 270 tysięcy złotych. Jednak przed świętami po występie Joanny Mazur w „Tańcu z Gwiazdami” jeden z krakowskich deweloperów dał jej w prezencie nowe mieszkanie na powstającym osiedlu. Sportsmenka nie spodziewała się takiego obrotu sprawy! Była wzruszona! Brakowało jej komfortowych warunków.

„Świadomie postawiłam na sport i jemu podporządkowałam całe swoje życie. To, gdzie i jak mieszkam, nie było dla mnie aż tak istotne! Przyzwyczaiłam się do warunków, jakie mam w internacie, choć nie ukrywam, że jako kobiecie brakowało mi komfortu korzystania na przykład z własnej łazienki” – mówiła Joanna Mazur w rozmowie z „Party”.

https://www.facebook.com/1776544772618596/photos/a.1790357374570669/2236571556615913/?type=3&theater

Na co Joanna Mazur przeznaczy pieniądze ze zbiórki? Już wiemy!

Okazuje się, że biegaczka już wie, na co prawdopodobnie przeznaczy 300 tysięcy złotych, które dostała dzięki internetowym zbiórkom! Sportsmenka myśli o małym mieszkaniu w Warszawie!

„Jak już coś wybiorę, to potem w ewentualnym remoncie na pewno pomogą

mi bliscy” – zdradziła Joanna Mazur.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ