Honorata Witańska odchodzi z "Barw szczęścia". Znamy powód!

Honorata Witańska odchodzi z „Barw szczęścia”. Znamy powód!

Początek nowego roku to najlepszy czas na zmiany? Z takiego założenia wychodzi Honorata Witańska, gwiazda „Barw szczęścia”. Aktorka zdecydowała, że odchodzi z serialu. Jakie są powody jej decyzji? Przeczytajcie jej oświadczenie!

Honorata Witańska odchodzi z „Barw Szczęścia”. Znamy powód!

Honorata Witańska, serialowa Magda Zwoleńska, zdradziła fanom, że po dziesięciu latach odchodzi z „Barw szczęścia”. Napisała też, do kiedy będziemy mogli ją oglądać w serialu. Znamy powody jej decyzji!

„Kochani ‼️ Wejście w Nowy Rok pragnę rozpocząć od podzielenia się z Wami poniższą decyzją;

Nadszedł czas, abym pożegnała się z „Barwami Szczęścia”. Czuję, że dałam temu Serialowi wszystko co mogłam i zdecydowałam pójść dalej.

Chciałam zatem podziękować przede wszystkim Pani Ilonie Łepkowskiej, która 10 lat temu dała mi – świeżo upieczonej absolwentce PWST – szansę i obsadziła mnie w roli Magdy ??. Od niej wszystko się zaczęło i jestem za to niezmiernie wdzięczna. 
Dziękuję WAM-widzom !!! ⭐️ Bez Was nic nie miałoby sensu; setki godzin które spędziliście przed telewizorami i milion ciepłych słów które skierowaliście w moją stronę, powodowały że moja praca miała i ma sens ❤️(dobra informacja jest taka, że pomimo zbliżającego się dla mnie ostatniego dnia zdjęciowego, odcinki z moją postacią będziecie mogli oglądać jeszcze do końca roku) ??.
Dziękuję także wspaniałej ekipie tworzącej Serial, za życzliwość i poczucie humoru ??? oraz mojej filmowej rodzinie i partnerom ?. @adrianna_biedrzynska, @maria_dejmek, @marcuskacper, @sebastian_perdek – jestem wdzięczna że Was poznałam ? To z Wami spędzałam najwięcej czasu i to dzięki Wam praca stawała się przyjemnością ???? Państwu Producentom, wszystkim pracownikom, w wdzięczności za wszystko czego doświadczyłam podczas kręcenia Serialu, życzę dalszych sukcesów, kolejnych jubileuszów i nagród, a Wam – Widzom – nieustających emocji i wzruszeń przed telewizorami. P.S. Fotos z pierwszego roku kręcenia serialu ??‍♀️” – napisała Honorata Witańska.

Aktorce życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej! Nie wiemy jeszcze, jak potoczy się wątek Magdy Zwoleńskiej. Będziecie tęsknić za aktorką?

https://www.facebook.com/HonorataWitanska/photos/a.425929224158198.99203.425160477568406/1610933422324433/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ