Hit internetu! Kobieta w masce Chewbacci nie może przestać się śmiać!

Czasami dochodzimy do wniosku, że Internet to naprawdę dziwne miejsce. Najnowszym hitem internetu jest krótkie video kobiety, która po założeniu maski Chewbacci nie może powstrzymać się od histerycznego śmiechu. Uwaga! Nagranie obejrzało już prawie 90 milionów internautów! To oznacza, że musi być tego warte.

{youtube}5VI4rORaZSM|600|450|0{/youtube}

Candace Payne, pochodząca z Teksasu rozbawiła miliony internautów na całym świecie! Kobieta postanowiła kupić sobie w prezencie urodzinowym maskę Chewbacci. Candance jest wielką fanką sagi „Star Wars”, dlatego w ten nietypowy sposób postanowiła wprowadzić trochę więcej radości w swoje i również nasze życie.

Payne zakłada maskę w samochodzie i nie może przestać histerycznie się śmiać! Kobieta wyznaje, że pozwoli bawić się nią swoim dzieciom, jednak pod koniec dnia, maska ma wylądować nie w ich pudle na zabawki, ale w jej pokoju. Co ciekawe, maska nie tylko wygląda zabawnie, ale również wydaje charakterystyczne odgłosy! Payne postanowiła podzielić się tym nietypowym video ze swoimi przyjaciółmi za pomocą nowej opcji „Facebook Live”, która pozwala na transmitowanie video na żywo. Szybko okazało się, że Candace nie jest oglądana tylko przez swoich przyjaciół ale przez miliony internautów na całym świecie! Video pojawiło się w sieci w ubiegły czwartek, natomiast do piątkowego wieczoru miało już 77 milionów widzów i ponad 2 miliony udostępnień. Teraz liczba dochodzi do 90 milionów!

Trzeba przyznać, że video Candance jest naprawdę zabawne, a my sami nie możemy powstrzymać się od śmiechu. Internauci są zachwyceni i nie mogą przestać oglądać tego jak kobieta zanosi się śmiechem. Zobaczcie, a na pewno i wam poprawi to humor!

_____________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ