Hanna Lis

Hanna Lis: “Pesel istnieje, takie życie”. Dziennikarka świętowała swoje kolejne urodziny!

Hanna Lis właśnie skończyła 48 lat. Dziennikarka jest zadowolona ze swojego wieku. Wcale nie chciałaby odmłodnieć. Coraz częściej ma ochotę eksponować swoją kobiecość. Pamięta jednak, że w przeszłości przeżywała kryzys związany ze starzeniem. Jak sobie wtedy poradziła?

Hanna Lis o kobiecości

Hanna Lis 13 maja skończyła 48 lat. Dziennikarka zdradza, że po czterdziestce ma coraz bardziej ma ochotę eksponować swoją kobiecość. Wcześniej miała dużo kompleksów, nietrudno nabawić się ich w świecie mediów. Gwiazda przyznaje, że robiła wiele, by ukryć swoją kobiecą stronę.

„Z czterdziestką, przyszła mi większa ochota na eksponowanie swojej kobiecości. Poza tym wiem, że już niewiele zmienię w swoim wyglądzie i nie mam z tego powodu specjalnie kompleksów. W świecie mediów, zwłaszcza kiedy jesteś bardzo młoda, kobiecość równa się aparycja. Dlatego tej swojej wczesnej kobiecości nie znosiłam i robiłam wszystko, żeby ją spostponować, wręcz ukryć”  zdradza dziennikarka w rozmowie z “Vivą”.

Hanna Lis nie ukrywa, że się starzeje. Nie ma z tym problemu. Gdy przekroczyła trzydziesty rok życia, wszystko było w porządku. Szczególne wrażenie zrobiła wtedy na niej Sharon Stone, która miała 42 lata, a wyglądała fantastycznie. Jednak kryzys pojawił się w czterdzieste urodziny, ale na szczęście trwał bardzo krótko. Jak sobie z nim poradziła?

Jutro monopolizuję @polsatcafe 😜: o 9:00 powtórka mojego nowego programu Miedzy Słowami z @dodaqueen , o 15:00 będę…

Opublikowany przez Hanna Lis 17 marca 2018

Pesel jednak istnieje

“PESEL istnieje, takie jest życie. Dobrze się czuję teraz w swojej skórze. Taki moment kryzysowy przeżywałam tylko, gdy mi się cyferka przestawiła z trójki na czwórkę, 13 maja 2010 roku. Pomyślałam, że za chwilę obowiązkowo będę miała kryzys wieku średniego i spanikowałam. Ale panika trwała jeden dzień. Kiedy obudziłam się 14 maja, powiedziałam sobie: „OK, cztery zero, nic na to nie poradzę”. Myślę, że kiedy za siedem lat czwórka przestawi mi się na piątkę, nie będę tego już tak przeżywać. Natomiast kiedy skończyłam 30 lat, dziennikarka zadała mi pytanie: „I jak pani się z tym czuje?”. A ja w ogóle nie wiedziałam, o co jej chodzi. Trzydziestka? Cudownie. Byłam wtedy świeżo po spotkaniu z Sharon Stone, która miała 42 lata. Kiedy ją zobaczyłam, a była obezwładniająco piękna, pomyślałam sobie, że jeżeli tak wyglądają kobiety 40-letnie, to natychmiast proszę mi dodać tych 10 lat” – mówiła Hanna Lis.

Za kulisami sesji dla marcowej Grazii📸 #foto #piotrporebski #makeup @wilsonwillofficial #stylizacja @askaciesielska😘 Tu flanelowo i mięciutko w koszuli od @lukaszjemiol Buziaki ❤️❤️❤️

Opublikowany przez Hanna Lis 30 stycznia 2017

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: /pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...