materna

Krzysztof Materna ma nieślubnego syna. To znany dziennikarz

Reporter śledczy Jacek Bazan okazał się być nieślubnym synem Krzysztofa Materny. Dopiero w dorosłym życiu, za namową żony, dziennikarz postanowił poznać prawdę i zapytać matkę o tożsamość swojego ojca. Materna również nie wiedział, kto jest jego synem.

Jak poinformował Pudelek.pl, Bazan zdecydował się zrobić badania DNA.

– Gdy Jacek się dowiedział, był w szoku. Choć podobieństwo fizyczne jest wyraźne, przeprowadzono badania DNA. Nie ma wątpliwości. Niestety, pierwszy kontakt był raczej chłodny. Pan Materna ma poukładane życie i nie wykazuje zainteresowania kontaktem z synem – czytamy w Pudelek.pl.

Materna ma dwoje innych dzieci

Poza nieślubnym synem Krzysztof Materna ma syna Michała i córkę Matyldę. Jak dowiadujemy się z biografii artysty, pojawienie się na świecie nieślubnego dziecka było jak najbardziej możliwe.

– W Domu Socjalnym najłatwiej było się umówić z jakąś koleżanką, ponieważ tuż obok był akademik Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w nim mieszkały najpiękniejsze studentki z Krakowa, wymagające tego, żeby zdobywać je w miejscu zamieszkania. Student może wracać do domu, kiedy chce, może pić alkohol, kiedy chce i w jakiej chce ilości, łatwo może więc zachłysnąć się wolnością. Nie ukrywam, że u mnie to zachłyśnięcie wystąpiło i spowodowało niejakie perturbacje, które w pewnym sensie zdecydowały o moim trybie nauki w Krakowie. Akademik nie był koedukacyjny, ale koleżanki do nas przychodziły w różnych sprawach – były to studentki, przyjaciółki i sympatie – czytamy w biografii Krzysztofa Materny.

Kim jest Jacek Bazan?

Bazan to znany dziennikarz specjalizujący się w śledztwach dotyczących korupcji. W przeszłości mężczyzna był skazany za rozbój i dezercję z wojska. Gdy wyszedł z aresztu dostał pracę w RMF FM, później współpracował także z TVN.

W rozmowie z Pudelek.pl dziennikarz nie krył radości z poznania ojca.

– Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca. Trzeba czasu żebyśmy mogli mówić o budowaniu relacji, jeśli po obu stronach będzie dobra wola. Nie kierowały mną żadne pobudki materialne, nie po go odnajdywałem, żeby cokolwiek chcieć. Jesteśmy dojrzałym mężczyznami z poukładanym życiem rodzinnym, życie toczy się dalej – mówił Bazan.  

Fot. Youtube Superstacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ